שת"פ מיוחד בין המגזר החרדי לאסותא

יו"ר ארגון 'עזר לחיים' נועד עם מנהל המחלקה באסותא אשדוד • פגישת העבודה בין היועץ הרפואי הרב נתן צישינסקי לפרופ' אנדרי קידר מנהל המחלקה הכירורגית באסותא אשדוד נערכה על רקע העמקת השת"פ בין הציבור החרדי למחלקה

שת"פ מיוחד בין המגזר החרדי לאסותא

המחלקה הכירורגית בבית החולים אסותא אשדוד ממשיכה להעמיק את השת"פ עם הציבור החרדי: ביום ראשון השבוע התקיימה פגישה בין מנהל המחלקה בפרופסור אנדרי קידר ליו"ר ארגון עזר חיים הרב נתן צישינסקי.

בפגישה הועלו מספר נושאים הנוגעים לעשיה הרפואית השוטפת במחלקה, לצד פרוייקטים יעודיים שונים עבור הציבור החרדי. במהלך הפגישה הוצגה תכנית מהפכנית של בית החולים, לקיום כלל הבדיקות של קדם ניתוח ביום אחד.

במהלך הפגישה מנהל המחלקה פרופסור אנדרי קידר, העביר לרב נתן צישינסקי את מספרי הטלפון האישים של כל רופאי המחלקה, על מנת שיוכל לעמוד בקשר אישי אתם, במקרים של אשפוז של מטופלים חרדים. כמו כן מנהל המחלקה עדכן את הרופאים בנוגע לחשיבות שיש בקשר האישי בכל הנוגע למטופלים במגזר החרדי.

בפגישה נדונו היבטים שונים הנוגעים לציבור החרדי המטופל במחלקה, בדגש על ניתוחים בריאטרים. מנהל המחלקה סיפר כי התקופה הנוכחית היא תקופת שיא בטיפולים בהשמנה, כאשר בית החולים מעניק עבור המטופלים החרדים את המעטפת המקצועית המתקדמת ביותר תוך התאמה מקסימלית לאורח חייהם והצרכים השונים.

הרב צישינסקי שיבח את בית החולים והמחלקה על הפעולות והיוזמות השונות לציבור החרדי, דבר שהפך את המחלקה הכירורגית באסותא אשדוד למועדפת על המוטפלים החרדים. בסיום הפגישה סוכם על המשך השת"פ וההתקשרות בין הצדדים לטובת המטופלים החרדים.

בפגישה
מגוריט רוכשת עוד 27 דירות יוקרה ב-רמות 360
120 אלף ₪ קנס על ייבוא צעצועים שלא עומדים בתקן
כל מה שצריך לדעת על מוצרי ניקוי טבעיים לפנים + טיפים ועיצות
עשרות ערכות חנוכה חולקו ביבנה
חדש מקבוצת יינות ביתן: רשת מגה מרקט
רב קו: הצרכנים העיקריים - "החרדים" יפסידו כסף
ועדת החוקה אישרה את המתווה המתוקן לפתיחת הקניונים
אושר: פריסת סיבים אופטיים כלל ארצית לאינטרנט
162,000 ₪ קנס בגין הטעיית צרכנים בנושא כשרות
חברת החשמל תאפשר לשלם חובות ללא ריביות ועמלות ובפריסה נוחה