אושר: הוארך תוקף של תקנות בנוגע להגבלות הפעלת שדות תעופה וטיסות

מליאת הכנסת אישרה את תקנות סמכויות מיוחדות. התקנות מאריכות את תוקפן של תקנות סמכויות מיוחדות להתמודדות עם נגיף הקורונה החדש הקובעות הסדרים מיוחדים להפעל...

אושר: הוארך תוקף של תקנות בנוגע להגבלות הפעלת שדות תעופה וטיסות אילוסטרציה

מליאת הכנסת אישרה את תקנות סמכויות מיוחדות. התקנות מאריכות את תוקפן של תקנות סמכויות מיוחדות להתמודדות עם נגיף הקורונה החדש הקובעות הסדרים מיוחדים להפעלתם של שדות תעופה וטיסות נוכח התפשטות נגיף הקורונה, עד ל-30.6.2021

בנוסף כוללות התקנות תיקונים שעיקרם ביטול ההגבלות על כניסת אנשים לטרמינל הנוסעים ובכלל זה ביטול החובה להציג כרטיס טיסה כתנאי לכניסה לטרמינל (כלומר, מלווים יוכלו להיכנס לטרמינל); ביטול חובת מפעיל אווירי לפתוח מספר מינימלי של דלפקי רישום לטיסה (צ'ק אין); ובהתאם ביטול העבירות הפליליות, העבירות המנהליות והקנסות בשל ההגבלות שבוטלו.

ח"כ יריב לוין אמר: "מה אתם עושים? מה אתם מביאים באוטומט כל מיני תקנות מקלות כשבחוץ קורה תהליך הפוך לגמרי? רוה"מ חשב שהוא יכול להונות את הציבור אבל את הווירוס כנראה קשה מאוד להונות.

"לשר הבריאות יש תפקיד לא פשוט הוא צריך באמת לעמוד על המשמר והוא לא עושה את זה בניגוד למה שעשה שר הבריאות הקודם. זה מחייב עימותים ומחייב דרישות לא פשוטות ואם הוא לא יעמוד על זה עכשיו הוא יצטרך אחר כך לעבוד על דברים הרבה יותר חמורים והרבה יותר קשים".

"תתארו לכם שהתפרצות בהתחלה הייתה באחת הערים החרדיות מה היה קורה? מה הייתם אומרים? הייתם מדברים על ההפקרות וכו'. אז כשזה קורה בעיר שלי במודיעין, אתם לא מעזים לא לעשות סגרים ולא לעשות שום דבר".

ועדת החוקה אישרה את הארכת התו הירוק
צפו: כשאפי מנסה להירדם בסוכה
בעוד שבוע: כך ישתנו ההגבלות על הטיסות לחו''ל
אושר: פטור מבדיקת PCR למחלימים מקורונה ב-3 החודשים האחרונים
תיעוד של ערב חג: שוק ארבעת המינים בקרית גת • גלריה
לקראת סוכות: בקיבוץ עין גב האיצו את קטיף הלולבים
עשרות אלפי חבי בידוד יחלו לקבל מסרונים מהמשטרה
עוקץ מהכלא: כך שדד האסיר קשישים מתאו בכלא
צפו: השוטרים הורסים סוכה וגורמים למהומה במאה שערים
לאחר שהדף שמאלנים: חייל נחקר על ידי צה''ל