אושר: הוארך תוקף של תקנות בנוגע להגבלות הפעלת שדות תעופה וטיסות

מליאת הכנסת אישרה את תקנות סמכויות מיוחדות. התקנות מאריכות את תוקפן של תקנות סמכויות מיוחדות להתמודדות עם נגיף הקורונה החדש הקובעות הסדרים מיוחדים להפעל...

אושר: הוארך תוקף של תקנות בנוגע להגבלות הפעלת שדות תעופה וטיסות אילוסטרציה

מליאת הכנסת אישרה את תקנות סמכויות מיוחדות. התקנות מאריכות את תוקפן של תקנות סמכויות מיוחדות להתמודדות עם נגיף הקורונה החדש הקובעות הסדרים מיוחדים להפעלתם של שדות תעופה וטיסות נוכח התפשטות נגיף הקורונה, עד ל-30.6.2021

בנוסף כוללות התקנות תיקונים שעיקרם ביטול ההגבלות על כניסת אנשים לטרמינל הנוסעים ובכלל זה ביטול החובה להציג כרטיס טיסה כתנאי לכניסה לטרמינל (כלומר, מלווים יוכלו להיכנס לטרמינל); ביטול חובת מפעיל אווירי לפתוח מספר מינימלי של דלפקי רישום לטיסה (צ'ק אין); ובהתאם ביטול העבירות הפליליות, העבירות המנהליות והקנסות בשל ההגבלות שבוטלו.

ח"כ יריב לוין אמר: "מה אתם עושים? מה אתם מביאים באוטומט כל מיני תקנות מקלות כשבחוץ קורה תהליך הפוך לגמרי? רוה"מ חשב שהוא יכול להונות את הציבור אבל את הווירוס כנראה קשה מאוד להונות.

"לשר הבריאות יש תפקיד לא פשוט הוא צריך באמת לעמוד על המשמר והוא לא עושה את זה בניגוד למה שעשה שר הבריאות הקודם. זה מחייב עימותים ומחייב דרישות לא פשוטות ואם הוא לא יעמוד על זה עכשיו הוא יצטרך אחר כך לעבוד על דברים הרבה יותר חמורים והרבה יותר קשים".

"תתארו לכם שהתפרצות בהתחלה הייתה באחת הערים החרדיות מה היה קורה? מה הייתם אומרים? הייתם מדברים על ההפקרות וכו'. אז כשזה קורה בעיר שלי במודיעין, אתם לא מעזים לא לעשות סגרים ולא לעשות שום דבר".

באמצע הכביש: המשטרה עצרה חרדים והאשימה אותם
מכת הזיופים: נתפסו נערים שביצעו קניות בשטרות מזויפים בב''ב
עצורים בהתפרעויות במזרח ירושלים: "נפעל ביד קשה"
אלו השינויים בתנועה בעקבות הילולת רשב''י
פעם שלישית בשלושה ימים: גבר במצב קשה בעקבות הכשת נחש
יהודי נפצע קל לאחר שהותקף בעיסאוויה על ידי פלשתינים
שוב: נציב הכבאות אוסר להדליק מדורות בל''ג בעומר
הובא למנוחות לוחם הימ''מ נועם ז''ל
בג״ץ קבע: פרויקט הרכבל ייצא לדרך
החל ממחר: תרגילי התרעות ברחבי הארץ