בעקבות הפיגוע בשומרון: חברי הכנסת מגיבים

נתניהו: "כוחות הביטחון דולקים אחר המחבלים" • שלושה פצועים מאושפזים בבית החולים בילינסון

בעקבות הפיגוע בשומרון: חברי הכנסת מגיבים

בעקבות הפיגוע האכזרי בצומת תפוח בו נורה שלושה יהודים על ידי רכב שחלף בצומת הגיבו חברי הכנסת.

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיב לפיגוע: "אני שולח ברכת החלמה לפצועים בפיגוע הירי האכזרי בצומת תפוח. כוחות הביטחון דולקים אחר המחבלים ואני בטוח שישימו ידם עליהם בהקדם האפשרי. לא נאפשר לטרור להרים את ראשו ונכה באויבינו בעוצמה."

שר הביטחון גנץ קיבל עדכון ביטחוני אודות פיגוע הירי בשומרון בציוץ בטוויטר כתב: "אני מאחל רפואה שלמה לפצועים בפיגוע הירי בצומת תפוח ומתפלל לשלומם". עוד טען גנץ כי: "צה"ל וכוחות הביטחון לא ירפו עד שישימו ידיהם על המחבלים שביצעו את הפיגוע."

מפלגת נעם הגיבה לפיגוע: "קו ישר מחבר בין ההתפרעויות בירושלים בשבוע שעבר, ניסיון הדקירה הבוקר וכעת הירי בצומת תפוח. מפלגת נעם מחזקת את ידי לוחמי צה"ל, מאחלת החלמה לפצועים וקוראת לפעול ביד קשה כנגד מבצעי הפיגוע כולל הריסת בתי המחבלים ועוזריהם באופן מהיר".

שר הביטחון לשעבר, יו״ר ימינה נפתלי בנט בתגובה לפיגוע בצומת תפוח: ״מתפלל לרפואת הפצועים בפיגוע הקשה בצומת תפוח. מול הטרור יש להגיב באופן נחרץ: יד ברזל והמשך אחיזתנו בארץ ישראל״.

יו"ר הכנסת, ח"כ יריב לוין: "פיגוע הירי בצומת תפוח מזכיר לנו, גם ביום קשה זה, שהמאבק על בטחוננו אינו פוסק לרגע. אני שולח איחולי החלמה מהירה לפצועים ובטוח כי צה"ל וכוחות הביטחון ישימו ידיהם במהרה על המפגעים. אנו נמשיך לחזק את אחיזתנו ביהודה ושומרון. זו התשובה הטובה ביותר לטרור".

ח"כ איילת שקד (ימינה) בציוץ בטוויטר: "מחזקת את ידי כוחות הביטחון במצוד אחר המחבלים הארורים ומתפללת לרפואת הפצועים. הטרור לא ירתיע אותנו, נמשיך לחיות ולצמוח בכל ארץ ישראל.

ח"כ ניר ברקת (הליכוד) בציוץ בטוויטר: "הטרור מרים את ראשו פעמיים, בבוקר בגוש עציון וכעת בשומרון. התשובה שלנו צריכה להיות אגרוף של ברזל כלפי המחבלים וכלפי שולחיהם והמסיתים נגד ישראל. אני מתפלל לרפואת הפצועים ומחזק את המתיישבים היקרים. אני סומך על כוחות הביטחון שישימו ידם על המחבלים וימצו איתם את הדין".

השרה גילה גמליאל הגיבה לפיגוע: "מחזקת את צה״ל ומערכת הביטחון במרדף אחרי המחבלים, ושולחת איחולי רפואה שלמה לפצועים. לא ניכנע בפני הטרור ונמשיך לחזק את ההתיישבות בארץ ישראל".

ח"כ מתן כהנא (ימינה) בציוץ בטוויטר: "פיגוע קשה בצומת תפוח. מתפלל יחד עם כל עם ישראל כעת לרפואת הפצועים ומחזק את ידי כוחות הביטחון במרדף אחר המפגעים. הטרור הרצחני הפלסטיני לא ישבור אותנו. מדינת ישראל תמשיך לצמוח ולהתפתח".

ח"כ קטי שטרית (הליכוד) בציוץ בטוויטר: "בעודנו מתאבלים על האסון הכבד במירון, אנו מתבשרים הערב על שלושה פצועים כתוצאה מפיגוע ירי בצומת תפוח, מעשה ידיהם של מחבלים מתועבים. מאחלת החלמה מהירה לפצועים ומחזקת את צה"ל וכוחות הביטחון במאבקם היומיומי נגד הטרור".

ח"כ אופיר סופר (ימינה) בציוץ בטוויטר: "הפיגוע היום בצומת תפוח ונסיונות הפיגועים הבוקר וביום שישי בגוש עציון ממשיכים חודש רמאדן אלים כאשר התירוץ היה עד לפני שבוע- המחסומים בשער שכם. שום תירוץ לניסיון לרצוח יהודים אינו מתקבל. רק יד קשה מול המחבלים וחיזוק הריבונות בכל חלקי ארצנו ישיבו את ההרתעה".

יואב גלנט בציוץ בטוויטר: "איחולי החלמה ורפואה שלמה לפצועים בפיגוע הקשה בשומרון מחזק את ידיהם של לוחמי צה״ל ואנשי כוחות הביטחון הפועלים ללכידת המחבלים ולהגנת התושבים. נרדוף ונשיג את אויבנו".

צה''ל בזירת הפיגוע בצומת תפוח

צה''ל

צה''ל בהערכת מצב בצומת תפוח
גנץ קיים התייעצות ביטחונית מורחבת עם בכירי מערכת הביטחון
צה"ל תקף תשתיות צבאיות בדירותיהם המבצעיות של חמישה מפקדים בחמאס
רשב"צים במכתב לרה"מ: "אל תסיימו את המשימה עד להשגת הכרעה ברורה"
המכפ''ל מבעיר את השטח: "טרוריסטים משני הצדדים"
נתניהו: "האויבים מסביב רואים איזה מחיר אנחנו גובים על התוקפנות"
המבקר חושף: כך כשלו הרשויות בטיפול באלימות בחברה הערבית
ח''כ אבוטבול: "ישנה כעת הזדמנות היסטורית שאסור להחמיץ" • צפו
ח"כ בן גביר: "לפטר את השובתים המזדהים עם הטרור"
במהלך הפרת סדר אלימה: שני חיילים נפצעו מירי חי שנורה לעברם
שר הביטחון גנץ: "הלחימה לא תיפסק עד שנביא שקט מוחלט וארוך טווח"