הרוגה ותשעה פצועים בתאונה בירושלים

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לנפגעים בזירת תאונה ברחוב דרך חברון פינת צבי נוימן בירושלים. במקום הרוגה, פצועה בינוני, ושמונה נפגעים קל כתוצאה מהתאונה. ...

הרוגה ותשעה פצועים בתאונה בירושלים זירת התאונה

צוותי רפואה העניקו סיוע ראשוני לנפגעים בזירת תאונה ברחוב דרך חברון פינת צבי נוימן בירושלים. במקום הרוגה, פצועה בינוני, ושמונה נפגעים קל כתוצאה מהתאונה.


מד"א מסרו: "בשעה 13:57 התקבל דיווח במוקד 101 במרחב ירושלים על ת.ד עם מעורבות מספר כלי רכב והולכת רגל בדרך חברון פינת צבי נוימן בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א קובעים את מותה של אישה בת 25, הולכת רגל שנלכדה מתחת לאחד הרכבים וחולצה כשהיא ללא סימני חיים ומפנים לבתי החולים הדסה עין כרם ושערי צדק 5 פצועים, בהם אישה בת 57 במצב בינוני עם חבלות בפלג גופה העליון ו-4 קל. 4 פצועים נוספים במצב קל טופלו במקום התאונה ולא נזקקו לפינוי לבית חולים".


רמי דוייב חובש איחוד הצלה מסר: "מדובר בזירה קשה של תאונה עם מעורבות שבעה כלי רכב והולכת רגל שנלכדה תחת רכב הסעות. צוותי כיבוי חילצו את גופתה ללא רוח חיים. כמו כן בסיוע צוות אמבולנס של איחוד הצלה הענקנו סיוע בזירה לפצועה בינוני כבת 60 ולשמונה נפגעים קל".


החובשים של מד"א מאיר פולק ורועי שכטר סיפרו: "מדובר בתאונת דרכים קשה מאוד עם מעורבות הולכת רגל ומספר כלי רכב. הולכת רגל שנפגעה מרכב מסחרי נלכדה תחתיו כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם פגיעה רב מערכתית קשה מאוד. תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות ביצענו בדיקות רפואיות אבל היא הייתה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותה. 9 מנוסעי הרכבים שהיו מעורבים בתאונה נפצעו באורח בינוני וקל, הענקנו להם טיפול רפואי ופינינו חמישה מתוכם להמשך טיפול בבתי החולים בעיר."

בעקבות המוות מאלרגיה: מנהל היחידה לאלרגיה מציע התמודדות
התפללו: תינוק במצב אנוש לאחר שנחנק בבני ברק
רק 15 רופאים מטפלים בחולי אפילפסיה בכל הארץ
זהירות: גל חום מגיע לארץ
החל ממחר: פטור ממסכות מחוץ למבנים
בן 70 נחנק במהלך מנגל - מצבו קשה
בעקבות קרישי דם: הוקפאו חיסוני הקורונה
אזהרת כלבת: בעלי חיים נגועים בכלבת בצפון
פריצת דרך במאבק למלחמה בסרטן המוח
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו