'מרגיש מצוין ברוך השם' - ישי ריבו החלים מנגיף קורונה

דקות אחדות קודם כניסת צום תשעה באב עדכנו אתכם ב'בימה' כי ישי ריבו התגלה חיובי לנגיף והנה שבוע חלף וברוך ה' ישי החלים

'מרגיש מצוין ברוך השם' - ישי ריבו החלים מנגיף קורונה ישי ריבו

null

-

הזמר והיוצר ישי ריבו הודיע היום (רביעי) כי הוא החלים מנגיף הקורונה. "בחסדי שמיים החלמתי לאחר 14 יום בבידוד ואני מרגיש מצויין ב"ה".


"בהזדמנות זו אני רוצה לומר לכם תודה מעומק הלב לכל מי ששאל, דאג והתפלל לשלומי. הלוואי והייתי יכול להגיב ולהודות לכם אישית אחד אחד על האהבה והדאגה". (מתוך דף הפייסבוק).


כזכור הבאנו כאן ב"בימה", דקות אחדות לפני כניסת צום תשעה באב כתב ריבו: "התקופה האחרונה מאתגרת אותי גם בפן האישי בכמה עניינים, כמו להיות חיובי לקורונה ושלילי כלפי השיח ברשתות ובכלל כל הלשון הרע שמועבר בשניות ומשאיר נשמות מצולקות ופגועות לשנים והפירוד שמיום ליום נעשה חריף יותר ומפחיד, זה כבר כבד לי על הלב".


בהמשך דבריו כתב: "השהות כאן נכונה? ואת מי זה משרת את הטוב או את הרע?! אם יש בזה תועלת רבה או חיסרון בהסוואה?! אין לי תשובות אני עדיין שואל את עצמי, אם עצם השיתוף הוא נכון, אבל זהו שהייתי חייב לפרוק. יהי רצון שכבר נדע להתאחד בפירוד הזה".


"ערב ט׳ באב היום בו נחרב פעמיים בית בחירתינו על שנאת חינם - זה אולי זמן לומר די לשנאה וזה זמן להרבות אהבה, לכולם יש טענות וכולם צודקים, אבל אם זה מרחיק אותנו יותר אחד מהשני ואין בזה לקח או קבלה לעתיד אז אנחנו משרתים לא את עצמנו אלא את השנאה והמחלוקת והאמת שקצת נמאס לנו מזה".


לסיום כתב: "תזכרו תמיד שהבחירה בידינו לבחור בין חיבור לחורבן ובין תכלית לכילוי, מקווה שנתראה בקרוב מהמצופה בחינת כל יום אחכה לך כי התגעגעתי מאוד מאוד. צום קל ומועיל ותדעו שכל הלחץ והבלבול שאנחנו עוברים, זה כי אנחנו דור שמועמד לגאולה. אוהב מלא ותשמרו על עצמכם".

מוחמד סעוד עוקץ את סאטמר: "מקדיש לכם שיר" • צפו
"שעת רחמים"! לוי פאלקוויטש ומקהלת 'מלכות' בביצוע מרגש
'לאמיר זיך אומקערן': - ר' יום טוב עהרליך
הפיוט 'שם אל קמתי לברך' - עזרא טרבלסי
'שרים למלך': מאיר בן דרור עם מחרוזת מיוחדת
'משמי מרומים': מקהלת שבח & יהושע האנשטטר
"תשובה": נפתלי בלומנטל בסינגל קליפ חדש • צפו
'ווען איך שאקל': ארי ברוין עם סינגל חדש
'גוער בשטן': החזן ר' חיים אליעזר הרשטיק בתפילת ״הִנְנִי הֶעָנִי מִמַּעַשׂ״
'קום קרא': ידידיה יהושע בסינגל חדש