האם דם 'הציבור החרדי' כאן הפך להפקר? הקורונה- תעלם אבל ההסתה נגד החרדים - אייי

דברי חה"כ אוריאל בוסו ש"ס בדיון 40 חתימות במליאת הכנסת בהשתתפות ראש הממשלה בנימין נתניהו:

האם דם 'הציבור החרדי' כאן הפך להפקר? הקורונה- תעלם אבל ההסתה נגד החרדים - אייי ח

"אנחנו נמצאים בתקופה שבאמת אף אחד מאיתנו לא הכיר, אף אחד גם לא התנסה". פתח ח"כ אוריאל בוסו.

"תקופה שמטלטלת את העולם כולו וגם אותנו".

"תקופה של הבלתי נודע - מה יהיה מחר"!

המשיך בוסו ואמר: לא בכדי מדינת ישראל נחשבת כאחת המדינות עם שיעור התמותה הנמוך ביותר על פני כדור הארץ. זה לא קורה סתם כך, רואים בחוש שיש כאן יד ה׳ מכוונת מלמעלה, ארץ אשר עיני ה׳ אלוקיך בה מראשית שנה ועד אחרית שנה.

לב מלכים ושרים ביד ה׳

בתקופה מורכבת זו שנחתה על כולנו ללא הודעה מוקדמת, מדינת ישראל עושה הכל כולל הכל בכדי להקל על האזרחים, הן במישור הכלכלי והן במישור הרפואי והמעשי, להשתלט על הנגיף ולבלום אותו מחד, ולהחזיר את החיים למסלולם מאידך.

זהו אירוע מתגלגל אשר נלמד ומתעדכן תוך כדי תנועה. אף אחד מיושבי הבית הזה לא מסוגל באמת לעמוד ולהצהיר שהוא יודע לנהל את האירוע הזה טוב יותר. אף אחד אינו חכם יותר מבעל הניסיון, ההתקפות מחוץ של אלו המתיימרים להיות חכמים לאחר מעשה, הם אמירות חלולות וחסרות הבנה. שלא נדבר על זה שכאשר אותם ״מביני דבר״... היו בעמדת המפתח ויכלו לפעול, הם לא יישמו אפילו אחוז אחד ממה שהם מדברים היום. וזה לא היה כל כך מזמן. הזיכרון עדיין עובד... עוד לא יבש הדיו...

אינני יודע אם יש עוד הרבה מדינות שדאגו כל כך לאזרחים בהיבט הכלכלי כמו אצלנו. אם זה תכנית המענקים לכל אזרח שרק השבוע התבשרו מיליוני אזרחים בפעם השנייה על מענק כספי בחשבון הבנק שלהם, ובעזרת השם מתוכננת פעימה שלישית לקראת החגים, ואם זו התכנית הכלכלית לעצמאים שהצליחה להציל עסקים רבים ומאות אלפי עצמאים מקריסה.

ומעל הכל התכנית החשובה ביותר של השר אריה מכלוף דרעי, השר החברתי האמיתי בממשלה הזו,

״התכנית החברתית הכלכלית״- לחלק תלושי מזון לאוכלוסיות המוחלשות במדינה, לא מותרות, לא תפנוקים, אלא - לחם וחלב וקצת קוטג'... הבסיס של הבסיס! לא יותר מזה!!! עם ממשלה חברתית כזו - האזרחים מרגישים כאן טוב יותר, בטוח יותר. אנחנו עדיין בחודש אב, חודש שבו נחרב בית המקדש בעוון שנאת חינם. מה שקורה כאן בתקופה האחרונה מעורר דאגה. מחוץ תשכל חרב ומחדרים אימה.

הסתה נוראית משתוללת ללא מעצורים. אם זה נגד הציבור החרדי בפרסומים שקריים ונתונים כוזבים, בסילוף עובדות ומספרים, הרי רק השבוע נחשפנו לשקר הגס כאשר כותרות ענק בישרו על הגעתם לארץ של 17,000 תלמידי ישיבה שהולכים ״להדביק את המדינה״... ופתאום מתגלים נתוני האמת שרובם בכלל סטודנטים או צעירים שבאים לארץ לתכניות לימוד ציוניות ורק פחות מארבעת אלפים הם תלמידי ישיבה.

האם מישהו טרח להתנצל על הכותרות השקריות? מישהו בכלל ניסה לתקן את זה? להבהיר? להסביר? משהו? האם דם הציבור החרדי כאן הפך להפקר?

מסיתים ומדיחים בלי שום ביסוס, בלי לאמת את העובדות, כך כנגד הציבור החרדי וכך כנגד מחנה הימין והרוב הדמוקרטי בישראל ונגד העומד בראשו.

הסתה לשם הסתה!

מי כמוך, אדוני ראש הממשלה, שיודע הסתה מהי, הסתה יומיומית מתמשכת נגדך ונגד בני המשפחה שלך, באופן חסר תקדים, הסתה שהתחילה בדיבורים וססמאות ועברה מאוד מהר לפסים אלימים ולהתבטאויות חמורות ועד לאיומים מפורשים על חייו של ראש הממשלה ושל בני משפחתו. ההסתה הזו עלולה להיגמר רע מאוד. צריך לעצור אותה היום ובכל מחיר. רגע לפני שיהיה מאוחר מידי.

לסיכום אמר בוסו, יש לנו בהחלט ממה להיות מודאגים, כחברה, כעם, כמשפחה אחת גדולה, כל ישראל אחים. הקורונה תיעלם מכאן, במוקדם או במאוחר, בעזרת השם יתברך במוקדם, אבל ההסתה, איייי... אותה הסתה, השנאה והקיטוב, תישאר כאן להרבה מאוד זמן, אם לא נעשה מעשה היום (!) ונעצור אותה.

דרעי ובוסו
ח"כ אשר מברך את חברו גפני על חזרתו לפעילות
ח"כ משה גפני: "לא ידעתי שיש לי לב"
52 קסדות יוצבו הבוקר על שולחן הועדה לקידום הבטיחות בדרכים
דרעי זועק את זעקת בתי הכנסת לבל ישארו מיותמים ביום הקדוש. כמובן - ליברמן מתריס
ח"כ מהליכוד: דין הפגנות כדין תפילות(!) פיקוח נפש דוחה הכל!
שרת התחבורה : אם בתי הכנסת יהיו סגורים ביום הכיפורים זה יהיה אות קלון למדינה
הגר"ד יוסף על המחליטים: "רשלנות פושעת"
'כראש הממשלה': 20 פעולות שהייתי עושה הערב
ח"כ אשר: תפילות במנין ביום כיפור ורכישת ארבעת המינים זה חיוני כמו חנויות אוכל
אוחנה מגיב לאיומי כחול לבן לפוצץ את קבינט הקורונה