שביתת רעב מול בית השר אוחנה: הקם ועדת חקירה להרג הנער אהוביה

אביו של הנער אהוביה, אברהם סנדק "בטמרה, מיידית מח"ש לקחו את השוטרים לחקירה - ברצח של הבן שלנו לקח שלושה ימים - זה חוסר אמת וטיווח"

שביתת רעב מול בית השר אוחנה: הקם ועדת חקירה להרג הנער אהוביה מחאה מול השר אוחנה

אוהל מחאה הוקם היום (שלישי) מול ביתו של השר אמיר אוחנה בדרישה כי יורה על הקמתה של ועדת חקירה בעקבות הרג הנער אהוביה סנדק ז"ל בידי שוטרים מימ"ר ש"י. באוהל שובת רעב זה היום השביעי אלישוב הר שלום, מידי יום צפויים להגיע למקום פעילים אשר יצטרפו לשביתת הרעב.

הערב, הגיעו לאוהל המחאה משפחת סנדק. אביו של אהוביה ז"ל אברהם אמר במקום "אנחנו כאן משפחת סנדק נמצאים באוהל שביתת הרעב בתל אביב מול ביתו שר השר אוחנה. עם ישראל הוא עם ששואף לצדק ואמת, היום בבוקר שמענו על אירוע שבו נהרגו בטמרה ומיידית מח"ש לקחו את השוטרים לחקירה לבדוק את הנושא. באירוע של הרצח של הבן שלנו לקח שלושה ימים הדבר הזה מרגיש כמו משהו של חוסר אמת של טיווח והדבר הזה פוגע בכל אזרחי ישראל שרוצים מדינה מלאה באמת מלאה בצדק."

אלישוב הוסיף כי "לאחר מעל 40 יום שציבור שלם זועק ערב ערב בצמתי הארץ, וזעקותינו נופלות על אוזניים ערלות, החלטתי להגיע אל בית השר ולשבות רעב זה היום ה-7, החשש לחייהם של אחרים בעלי פאות ולא בעלי פאות, חרדים, מתנחלים, בני העדה האתיופית וכל ציבור שקולו מושתק כאן במדינה לא נותן לי מנוח, אנו רוצים לגדל ילדים באהבה בשמחה בידיעה כי הסכנות הערבות לנו הם מבחוץ ולא מבית, מבשר מבשרנו!

כבוד השר, האם תוכל להבטיח שמקרה כזה לא יקרה שוב? איך יתכן שעברו 40 יום והוריו של אהוביה לא קבלו שום מסמך ממלכתי בדבר הרג בנם??, האם לא מן הראוי שתצא הודעת התנצלות למשפחתו אך כלום ושום דבר. בידך אדוני השר להקים ועדת חקירה חיצונית, טיוח הרג אהוביה הוא שבר אמון שלא שלא יהיה לו תקנה. "

לאחר כשבועיים: נמצאו שתי גופות ללא רוח חיים
ירושלים: ילד חרדי בן שמונה נפגע מרכב
בסיור בקריית קאליב: האדמו"ר הודה לראש העיר
הפרקליטות: האמירה להזרים גז ולהרוג חרדים - נכללת בחופש הביטוי
התפללו לרפואתו: איש מירון נפצע בתאונה בגליל
בפעם השלישית: צפירת יום הזיכרון
תאונה קשה בכביש 90: מסוק נחלץ לפינוי פצועים
רכבת ישראל מרחיבה את עבודות החישמול: שינויים בלו"ז
מנוף בטון פגע במתח גבוה - הנהג חושמל
כאוס בכותל: הח''כ הרפורמי הכניס ספר תורה לכותל