המרכז הרפואי ברזילי זכה בתחרות מצטייני המחשוב לשנת 2020

פרויקט I-BARZILAI ("הפורטל למטופל") זכה בתחרות מצטייני המחשוב לשנת 2020 של המגזין "אנשים ומחשבים" פרויקט הדגל השירותי והחדשני של המרכז הרפואי ברזילי, פר...

המרכז הרפואי ברזילי זכה בתחרות מצטייני המחשוב לשנת 2020 מנהל המרכז הרפואי, פרופ' יניב שרר, מקבל את תעודת ההוקרה.

פרויקט I-BARZILAI ("הפורטל למטופל") זכה בתחרות מצטייני המחשוב לשנת 2020 של המגזין "אנשים ומחשבים" פרויקט הדגל השירותי והחדשני של המרכז הרפואי ברזילי, פרויקט I-BARZILAI שבו יכולים מטופלי המרכז הרפואי לקבל למכשיר הנייד שלהם את תוצאות הבדיקות שלהם באופן מהיר ונוח, זכה היום (ג') בפרס ייחודי: בפרס בתחרות מצטייני המחשוב לשנת 2020 של המגזין "אנשים ומחשבים", בקטגוריית טרנספורמציות דיגיטליות וחדשנות.

טקס ההכרזה על הפרויקטים הזוכים והענקת תעודות ההוקרה נערך הבוקר בתל אביב, בהשתתפות מנהל המרכז הרפואי ברזילי פרופ' יניב שרר, מנהל מערכות המידע של המרכז הרפואי ניר גרווה, ראש צוות פיתוח סרגיי בלוב, מנהל הפרויקט ניר קדוש, נציגי "אנשים ומחשבים" ובכירים בקהילת המחשוב וההייטק בישראל.

פרופ' יניב שרר, מנהל המרכז הרפואי ברזילי,

הודה על קבלת הפרס ואמר: "המרכז הרפואי ברזילי התחייב לשמש סמן קדמי בכל הקשור לחדשנות ולטכנולוגיות פורצות דרך במערכת הבריאות, ואנו מברכים על ההכרה בשירות החדש שלנו, שמאפשר לרבבות מטופלים לקבל את המידע הרפואי שלהם באופן מהיר, יעיל ונוח, ישירות לטלפון הנייד שלהם. במסגרת תכנית מקיפה שגיבשנו, נמשיך לשפר את השירותים הרפואיים, ונמשיך להנגיש מידע באופן שירותי ונוח".

הפרויקט I-BARZILAI משקף את מהפכת איכות השירות של המרכז הרפואי ברזילי, ובין היתר ניתן לקבל באמצעות המערכת: תיק רפואי, תוצאות בדיקות רפואיות, בדיקות מעבדה, זימון תורים, פענוח וצפייה בתוצאות בדיקות דימות וכיו"ב.

ההזנחה בביה"ח העמק: בדיקות ריאה שמסכנות את חיי החולים
"אנחנו חוט השדרה של מערך הרפואה": נחתם הסכם קיבוצי חדש לרנטגנאים
כך תשמחו בבטיחות במדורת ל"ג בעומר
גם לתינוקות יש אקנה: על בעיות עור מרגע הלידה
למרות בקשותיו: לא נבדק על ידי קרדיולוג, כעבור יומיים התמוטט ונפטר
כיצד להגן על עור הפנים מנזקי השמש לאורך שנים + טיפים ועיצות לקיץ
סערת הסלמונלה: כל מה שחשוב לדעת על החיידק שעלה לכותרות
"בגלל טעות של מנתח, התינוקת נכה ב־100%"
כך עקף הציוד הרפואי את הפקקים בנמל
בני ברק: פעוט נכווה משתייה רותחת