הוקמה כיכר חדשה שתאפשר שחרור של הפקקים בחצור הגלילית

מתחדשים: הוקמה כיכר חדשה בכניסה לאזור התעשייה תאפשר שחרור של הפקקים בחצור הגלילית!

הוקמה כיכר חדשה שתאפשר שחרור של הפקקים בחצור הגלילית

בשורה גדולה לתושבי חצור הגלילית והסביבה. פרויקט 'שער לחצור הגלילית' העתיד לשנות את פניה של הכניסה לחצור הגלילית וכל הציר המרכזי של היישוב, נמשך בקצב מואץ והשינוי המהותי כבר כאן: היום (רביעי) הוקמה הכיכר בכניסה לאזור התעשייה במטרה להסדיר את התנועה בציר, לשחרר את הצירים ולאפשר תנועה בטוחה בכביש הראשי, לאזור התעשייה וביציאה ממנו. בחברה הכלכלית של חצור הגלילית בהובלת המנכ"ל שלומי דרוויש בעצה אחת עם ראש המועצה שמעון סויסה, האיצו את העבודות ובמים אלו פועלים צוותים ב-2 אזורים במקביל על מנת לקצר את משך הפרויקט שעלותו הכוללת הינה 30 מיליון ₪!

במסגרת העבודות מבוצעת הרחבה של מקטע הכביש על מנת שיאפשר נסיעה ב4 נתיבים ושחרור של עומסי התנועה, בין הייתר באמצעות הקמת כיכר (כעת זמנית ובהמשך באופן קבוע ומרשים) בכניסה לאזור התעשייה להסדרת הגישה למקום וממנו. כמו כן מתבצעת עבודה להחלפת תשתיות מים, חשמל וביוב, הקמת טיילת הליכה, שביל אופניים ושיקום נופי לרבות שתילה, ספסלים, דקורציות וכו'. בציד הדרומי העבודות נמצאות בשלב מתקדם מאוד ובשבועות האחרונים לצד העבודות בציר זה, החלו צוותים לעבוד גם במקטע הדרומי על מנת לקצר את פרק זמן העבודות.

ראש המועצה שמעון סויסה ציין: "זו בשורה אדירה לתושבי חצור הגלילית והסביבה, רגע משמעותי בפרויקט פיתוח הכניסה לחצור הגלילית, מעגל התנועה יאפשר לאחר הרבה זמן של עומסים, להסדיר את התנועה ולשחרר את החסמים והפקקים שהיו, ממשיכים לעבוד בקצב גבוה ובקרוב הכניסה לחצור תהיה מרשימה, נוחה, זורמת ומזמינה".

רגע פתיחת הכיכר החדשהרגע פתיחת הכיכר החדשהרגע פתיחת הכיכר החדשה
היכונו: כך תגיעו להילולת רחל אימנו
זעם על שקד בבני ברק: "יריקה נוספת בפרצופם של תושבי העיר"
תחזית מזג האויר: חם מהרגיל
מבשרת ציון: שני בתים פונו בעקבות שריפה
חוק יסוד ההגירה נדחה בקריאה טרומית
צפו: המשטרה פשטה על המוסכים וקנסה בכ-400,000 ש''ח
תחזית מזג האוויר: מעונן חלקית עם גשם מקומי
פיתוח חדשני: חיישנים יוצבו על מוניות בירושלים
"ישראל היום אינה במקום שהיינו רוצים להיות בו"
יעקב אשר: "תוביל לכאוס ואנרכיה"