בנט: אצא למבצע צבאי לעזה אם נצטרך גם עם הקואליציה הזאת

ראש הממשלה בנט בראיון ליונית לוי התייחס למצב בישראל. בנט התייחס לטרור מעזה וטען כי ינסה: "למנוע מצב של ירי רקטות ושיגור בלונים - תגובה על כל בלון. לא נא...

בנט: אצא למבצע צבאי לעזה אם נצטרך גם עם הקואליציה הזאת

ראש הממשלה בנט בראיון ליונית לוי התייחס למצב בישראל. בנט התייחס לטרור מעזה וטען כי ינסה: "למנוע מצב של ירי רקטות ושיגור בלונים - תגובה על כל בלון. לא נאפשר לחמאס לצבור התבססות והתחמשות בטילים בשם הרגיעה. שר הביטחון לקח על עצמו מהלך להסדרה ארוכת טווח בעזה. אם זה יצלח, מה טוב. אם לא, יש גם חלופות אחרות".

בנט ציין את פגישתו עם נשיא מצרים: "הפגישה עם נשיא מצרים הייתה טובה וזה עוזר להפחית את המתיחות באזור. מצרים היא גורם מרסן ומעבר רפיח צריך להדק שם כדי למנוע הכנסות אמל"ח".

בנט טען כי הקואליציה לא תמנע ממנו לצאת למבצע צבאי בעזה: "אצא למבצע צבאי לעזה אם נצטרך באופן חד משמעי גם עם הקואליציה הזאת. מנסור עבאס מתעסק רק בעניינים אזרחיים. נעשה את מה שצריך לעשות ועם ההשלכות הפוליטיות נתמודד אחר כך".

בנט ניסה למצוא חן בעיני ההורים של החייל בראל אשר נהרג על ידי מחבל: "אני שגיתי ואני מתנצל מכאן בפני ההורים שהם עוברים את הסיוט הזה. הוא נפל כשהוא שומר על הגבול. בראל לא נרצח, הוא נפל בקרב. גורמים פוליטיים משחקים משחק ציני על גבם של לוחמי צה"ל. הממשלה הזו היא לכאורה בלתי אפשרית אבל המכנה המשותף של כולנו היא ענייניות וכנות".

הליכוד מסר בתגובה: "כולנו ראינו רק לפני שלושה חודשים מה שווה מילה של בנט - כשהוא מתראיין הוא בדרך כלל עושה את ההפך. במקום להכיל למעלה מ- 1000 נפטרי קורונה, את פיגועי הטרור ואת המירוץ של איראן לגרעין - מוטב שבנט יפסיק לעסוק רק בהישרדותו ויעבוד למען בריאותם וחייהם של אזרחי ישראל".

חה"כ ד"ר שלמה קרעי, מהליכוד הגיב על ריאיון בנט: ‏"כמות השקרים, הסילופים והעלמות העין, ענקית! אבל מעל הכל, התגנב למשרד החשוב ביותר בעולם- משרד ראש ממשלת ישראל- אדם שהונה את העם, גנב קולות ומנסה להתנחמד. המסר העיקרי מהריאיון: שקרו, רמו, נכללו, בנטטו".

בנט חותם על הממשלה בשותפות עם מנסור עבאס ולפיד
לאחר אינספור פריצות - הפורץ הסדרתי לחנויות נלכד על חם
שקד: "אבו מאזן משלם כספים למחבלים שרוצחים יהודים"
שר המשפטים: "אין דבר מסוכן יותר לישראל אם ניכשל במשימה הזו"
ירושלים: פיגוע בתחנה המרכזית
ח''כ פרוש הותקף: אלמונים ניסו לגזוז את זקנו
"אם היו מורידים את הדגל שתלו המחבלים היה מתרחש פיצוץ"
ראשוני: ניסיון פיגוע בצומת גוש עציון
בפעם הרביעית: אזעקה נשמעה בעוטף עזה - צה''ל תקף
לאחר הצהרת לפיד: אזעקות בעוטף עזה
לפיד: "הגיע הזמן להעביר את הלחץ אל החמאס"