בעקבות ההסלמה בדרום: שינויים בקווי התחבורה הציבורית בדרום

מנכ"ל משרד התחבורה, עופר מלכה, ערך ישיבת דחופה עם כל חברות הבת והתאגידים הקשורים למשרד התחבורה, במטרה לבחון את היערכותם לקראת ההסלמה של המצב בדרום בעקבו...

בעקבות ההסלמה בדרום: שינויים בקווי התחבורה הציבורית בדרום

מנכ"ל משרד התחבורה, עופר מלכה, ערך ישיבת דחופה עם כל חברות הבת והתאגידים הקשורים למשרד התחבורה, במטרה לבחון את היערכותם לקראת ההסלמה של המצב בדרום בעקבות ההסלמה בדרום.

משרד התחבורה הורה על שינויים בתחבורה הציבורית בדרום הארץ, בעקבות ירי רקטות לעבר יישובי הדרום. במסגרת זאת, יחולו שינויים בפעילות קווי התחבורה הציבורית באזור עוטף עזה ואשקלון, אשר חלקם יפסיקו את פעילותם להיום ואחרים יפעלו תוך שינויים במסלול הקווים.

באזור עוטף עזה לא יפעלו קווי המועצה האזורית אשכול (קווים 36 ו 379-). קו 35 מבאר שבע לאשכול יפעל כרגיל.

כמו כן, לא יפעלו קווי המועצה האזורית חוף אשקלון (קווים 26,27,29 464 ו-465). כמו כן, יתקיימו שינויים במסלולי הקווים: 364 ,363 ,361 ,391 ,498 ,492 , 490.

מסלולי הקווים 353 ו 378- יסעו דרך כביש 34, בין שדרות לנתיבות, וקו 58 מנתיבות יפעל עד שוקדה בלבד. בנוסף, תנועת הרכבות הופסקה בתחנות שדרות, אופקים ונתיבות ותנועת הרכבות תפעל בין אשקלון לבאר שבע.

הנוסעים מתבקשים להתעדכן לגבי השינויים הצפויים במרכז המידע הארצי לתחבורה מנכ"ל משרד התחבורה, עופר מלכה, ערך הערב ישיבת זום דחופה עם כל הגופים וחברות הבת הקשורים למשרד התחבורה, במטרה לעמוד על מוכנותם לקראת הסלמה של המצב בדרום.

במהלך הישיבה, סקר כל גוף את פעילותו והיערכותו להסלמת המצב והרחבת הירי לעבר יישובים נוספים בארץ. בישיבה השתתפו בין השאר, מנכ"לים ונציגים של רכבת ישראל, נמלי ישראל, רש"ת, חברת נתיבי ישראל וחברת נתיבי איילון.

אילוסטרציה
למה לבצע הובלות קטנות עם חברת הובלות?
מעלים משפחות על המסילה
אושר: הקלות באגרת פתיחת תיק חדלות פירעון ליחידים
חיים בבועה: עיצוב חדר הרחצה המושלם
הטיפול הנכון בעור יבש לאחר עונת הקיץ
"פתרון הווירטואליזציה שלנו למכשירים מקושרים יופעל במיליוני רכבים"
בעקבות התמוטטות הבניין בחולון: כך תזהו סכנה במבנה
יוצא לדרך: ייעוץ פנסיוני לאזרחים ותיקים מקבלי מענק עבודה
טיפים עסקיים לתקופת החגים‎‎
אל תהיו שליליים: על דירוג אשראי והדרך לשפר אותו