פורום ההתיישבות הצעירה: אשרו את ההתיישבות

 פורום ההתיישבות הצעירה בפניה אישית לראש הממשלה נתניהו ולראשי המפלגות: אשרו את החלטת הממשלה להסדרת ההתיישבות הצעירה

פורום ההתיישבות הצעירה: אשרו את ההתיישבות מאהל התיישבות (בדואית) צעירה מול משרד ראש הממשלה

פורום ההתיישבות הצעירה אשר פועל להסדרת היישובים הצעירים ביהודה ושומרון שלח מכתב לראש הממשלה נתניהו ולראשי המפלגות ש"ס, ימינה, תקווה חדשה, הציונות הדתית, יהדות התורה וישראל ביתנו, בו הוא דורש לאשר את החלטת הממשלה להסדרת ההתיישבות הצעירה.

במכתב כותב הפורום כי "בחודשים האחרונים הובלנו, בעזרתכם, מהלך נחוש להסדרת ההתיישבות הצעירה והפסקת המצב ‏האבסורדי בו מעל 20,000 תושבים לא מקבלים תשתיות חיים וביטחון אלמנטריות.

"ממשלות ישראל ששלחו אותנו לשטח כשלו בזו אחר זו בהשלמת הליך הקמת הישובים. בממשלה הנוכחית, בעזרתכם וכאמור לאחר מאבק נחוש ומוצדק מאין כמותו, גובשה החלטת ממשלה שאמורה הייתה לעלות לאישור ולהביא לידי גמר את הסאגה המתמשכת של יישובינו.

"כזכור, בשל נסיבות פוליטיות ומשפטיות זמניות, החלטת הממשלה נעצרה על שולחן הממשלה ולא עלתה לאישור, למרות תמיכה נרחבת בכנסת ובממשלה".

ערב בחירות חדשות, ועל סיפה של הקמת ממשלה חדשה ונטולת החסמים הנוכחיים, אנו מבקשים מכם להודיע כבר כעת, כי תדרשו להכניס לקווי יסוד של כל ממשלה שתוקם את הסדרת ההתיישבות הצעירה, וכי תפעלו לאישור החלטת הממשלה המוכנה מיד עם כינון הממשלה החדשה בידיכם הדבר.

"רק המשך פעילות נחושה כעת, תאפשר להביא לידי גמר את המלאכה שתיתן סוף סוף תנאים בסיסי ים לתושבים. אנו סמוכים ובטוחים כי תמשיכו את תמיכתכם בהתיישבות, ומצפים למענה חיובי , חד משמעי ‏ופומבי לבקשתנו".

לאחר בדיקה מחודשת: החופים יפתחו
הראשון לציון ושר האוצר סיכמו: תקציב השמיטה ישוחרר לאלתר
במנחה • ברדק
הממשלה אישרה חזרת חלק מתלמידי ז'-י' ואת פתיחת נתב''ג
"נעשה צדק והצוואה של רבי שמואל אויערבאך זצוק"ל התקיימה"
מאות אלפים בשנה: בכיר בשב''ס הרוויח הרבה מעבר לנדרש
בני ברק: פעוט נפל מגובה
בשורה למחותנים: התו הירוק יכלול גם ילדים ומי שאינם יכולים להתחסן
לאחר שהותקפו באלימות: המנכ"ל ביקר את המתנדבים החרדים
נתפס: מפעל לייצור שמן זית בכשרות מזוייפת