צור גולדין: "יש בלוף אחד ענק. אף אחד לא מתכוון להביא את אח שלי"

צועדים לעזה - משיבים את הבנים: סיכום היום הראשון, צור גולדין: "יש בלוף אחד ענק. אף אחד לא מתכוון להביא את אח שלי בממשלה הזאת"

צור גולדין: "יש בלוף אחד ענק. אף אחד לא מתכוון להביא את אח שלי" הדר גולדין

הבוקר התכנסה משפחת גולדין יחד עם עוד מאות משתתפים בגן הזיכרון בכפר סבא כדי לצאת ולהתחיל בצעדה לכיוון עזה לציון 8 שנים להפקרתם של הבנים והלוחמים הדר גולדין, אורון שאול והאזרחים על ידי מדינת ישראל, בשבי ארגון הטרור חמאס.

בהצהרה לתקשורת אמר צור גולדין, אחיו של הדר: "הבלוף הכי גדול שהממשלות האחרונות אומרות לציבור זה שיש מאמצים להחזיר את השבויים. אין מאמצים להשיב את השבויים. אנחנו היום צועדים במקום שהממשלות שלנו, גם הממשלה הנוכחית, היו צריכות לצעוד. שוחררו כבר כל המחבלים, כל המתנות, מרכזי העסקים, הכספים, צינורות הגז, הכל ניתן לחמאס. ממשלת ישראל עומדת על מפתן גדר עזה, דורכת על חיילי צה"ל ועל אזרחי ישראל שנמצאים שם וכל היום נושאת ונותנת עם חמאס ופשוט החליטה לוותר על החיילים. זאת הסיבה שכולנו צועדים כאן, כי אנחנו לא מפחדים מחמאס. אנחנו נגיע עד גדר עזה ואנחנו נשדר את המסר הכי גדול לציבור – יש בלוף אחד ענק. אף אחד לא מתכוון להביא את אח שלי בממשלה הזאת, אנחנו הציבור נחזיר אותם הביתה". את הצעדה פתח אביו של הדר, שמחה גולדין, בהקראת תפילת הדרך.

בסיום הצעדה דיברה אימו של הדר, לאה גולדין, עם הצועדים ואמרה: "אין מילים לתאר כמה חשוב המעשה שעשיתם. וחשוב לי להדגיש 'מעשה' – קמנו, יצאנו, הלכנו. חשוב לי שאתם תעזרו לנו להעביר את הבשורה הלאה, אנחנו אנחנו צועדים כדי להחזיר את הבנים הביתה – את הדר גולדין, אורון שאול, אברה מנגיסטו והישאם אסייד".

כך הוצפו הערים החרדיות בהזמנות למיזם בין הזמנים הגדול • צפו
בני ברק: ילד בן 8 נפגע מרכב ברחוב בן יעקב
נתפסו על חם: ארבעה חשודים נעצרו בחשד לפריצת רכב בירושלים
גם היום: הרבנים הורו לרבבות לצאת להפגנות על ביזוי כבוד המת • צפו
בפעם השניה בתוך שבוע: הרס ברמת מגרון
"מאות חוסמים צירים": מחאות ברחבי הארץ • צפו בתיעוד
"פאות ארוכות וזקן עבות": עיישה אליהו ליאור נעדר מאתמול
"סימני חניקה על צווארו": חשד לניסיון רצח בירושלים
אלעד: מפתחות הרכב נפלו בעת שהאבא חגר את התינוקת והיא ננעלה ברכב
ירושלים: רכב התנגש בקיר ברחוב יצחק הנדיב