שר התקשורת: "מכריחים אותנו לבחור בין ביביזם לשמאל-מרכז"

השר הנדל בכנס תומכים הערב בשוהם: "אנחנו אנשי ימין ממלכתי. העולם השתגע. מכריחים אותנו לבחור בין ביביזם לשמאל-מרכז, בין סמוטריץ׳ לרשימה המשותפת". עוד אמר:...

שר התקשורת: "מכריחים אותנו לבחור בין ביביזם לשמאל-מרכז" שר התקשורת הנדל

השר הנדל בכנס תומכים הערב בשוהם: "אנחנו אנשי ימין ממלכתי. העולם השתגע. מכריחים אותנו לבחור בין ביביזם לשמאל-מרכז, בין סמוטריץ׳ לרשימה המשותפת".

עוד אמר: "יש לנו קול. ויש לנו בית אמיתי. נקים אותו יחד. הוא גדול ועצמתי ממה שמישהו מדמיין. אני לא הולך לשום מקום, ויהיו לי ולכם עוד שותפים לדרך הזו. אנחנו נהיה הקול החשוב בבחירות האלו. קול שמביע רעיון. לא אדם. קול שיביא אותנו סוף סוף ליציבות ולחוף מבטחים".

בדבריו התייחס השר הנדל להתפתחויות הפוליטיות האחרונות ואמר: "אני עושה הכל כדי שיהיו חיבורים ובקרוב יהיו חדשות גדולות. פוליטיקה היא מקצוע קשוח. חמש מערכות בחירות ב-3 וחצי שנים זה לא נורמאלי ולא מסייע לקידום דבר. נמאס מסבבי בחירות אין סופיים, מעל הכל המדינה הזאת צריכה יציבות. לא ניתן לחזור לממשלה צרה של נתניהו כדי שהוא ידאג לעצמו. ולא אתן שנגיע לבחירות שישיות! הדיכוטומיה סביב נתניהו מטריפה את המערכת הפוליטית. כבר לא שואלים דבר על ניהול סיכונים בסכסוך הישראלי-פלסטיני, משילות בנגב, יחס למיעוטים או יחסי דת ומדינה. הכל ביבי. זה מטורף ומוביל שוב ושוב למערכת בחירות".

לראשונה מזה עשור: ישראל והאיחוד האירופי מחדשות את הדיאלוג הכלכלי
סקר מנדטים: גוש נתניהו עם 59 מנדטים, הבית היהודי לא עובר
לראשונה במועצת העיר בני ברק: חבר המועצה יעקב וידר עורך פיליבסטר
בן גביר ליועמ"שית: עצרי באופן מיידי את ההסכם של לפיד עם לבנון
"מצטט פרסומים של משפחת נתניהו": חשוד סווג לפי דעה פוליטית
סמוטריץ': "אני אהיה שר חינוך מצוין - אטפל בהסתה"
לפיד באו''ם: שתי מדינות לשני עמים - הדבר הנכון לביטחון ישראל
מחריפים את המאבק: "בני גנץ משבש את חיי המתיישבים ביו"ש"
מסתמן: לפיד יציע את ''פתרון'' שתי המדינות
ח"כ אשר: "ליברמן לא מבדיל בין קנייטש לכובע עגול"