בעקבות "מצעד הדגלים" בירושלים: אלו הרחובות אשר יחסמו

לאחר דיונים סוערים רבים, הערב יתקיים "מצעד הדגלים" בירושלים אשר יביא לחסימת מספר צירי תנועה מרכזיים בבירה החל מהשעה 15:30 ועד לשעות הערב • כל הפרטים

בעקבות "מצעד הדגלים" בירושלים: אלו הרחובות אשר יחסמו מצעד הדגלים

לאחר דיונים סוערים רבים הערב, יתקיים "מצעד הדגלים" בירושלים אשר יביא לחסימת מספר רחובות בירושלים החל מהשעה 15:30 ועד לשעות הערב.


החל מהשעה 15:30 יסגרו הרחובות הבאים בהדרגה: הנביאים, דבורה הנביאה, הלני המלכה, סולטאן סולימאן ושבטי ישראל לשני הכיוונים.


מהשעה 17:00, יסגרו הרחובות הבאים: חיים בר לב לשני הכיוונים (פרט לתחבורה ציבורית), כיכר צה"ל, מנהרת צה"ל לשני הכיוונים, דרך חברון ממרים החשמונאית לשני הכיוונים, עליאש לשני הכיוונים (פרט לתחבורה ציבורית).


מהמשטרה נמסר: "הצירים יפתחו בהתאם להתקדמות הצועדים, על מנת לאפשר מרקם חיים ככל שניתן. חל איסור על הטסת רחפנים\כלי טייס מכל סוג. תחבורה ציבורית תתנהל בצירים חלופיים. למידע נוסף יש לפנות למוקד אגד 2800".


כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו, לקראת צעדת הדגלים הצפויה היום (שלישי) קרא זקן רבני הציונות הדתית, הרב חיים דרוקמן להמוני בית ישראל להגיע ולהשתתף.


בווידאו מיוחד שפרסם, אמר: "ירושלים כולה היא ירושלים אחת. שעם ישראל הוא השולט בה, כך שיש ערך מיוחד לריקוד הדגלים, וכל מי שרק יכול מן הראוי שישתתף בו כי הוא מבטא את השמחה האמיתית ושלטוננו בירושלים. יבורכו השמחים בשמחתה של ירושלים".


מנגד בעקבות הפרסומים שמתארגנים מצעדים נוספים באיו״ש לאחר מצעד הדגלים כדי "להיאבק על אדמות המדינה" כתב ח''כ יאיר גולן ממרצ בחשבון הפייסבוק: "זה לא רק מצעד הדגלים. נהיה עדים בחודשים הקרובים לים של יוזמות לאומניות - משיחיות שכל תכליתן ליצור מלחמת גוג ומגוג".


לדבריו: "קומץ מופרעים בהנהגתם של בן גביר וסמוטריץ ינסו להבעיר את המזרח התיכון. גורלה של ישראל יכול להיקבע על ידי רוב שפוי או על ידי מיעוט מטורף. חייבים להתנגד ליוזמות האלה בכל הכוח. אני קורא לאלוף פיקוד המרכז ומפקד אוגדת איו״ש לא לאשר את הטירוף הזה".

ארבע מדינות נכנסו לרשימת מדינות בסיכון גבוהה
תחזית מזג האוויר: חם מהרגיל
צפו: כך חולצו המטיילים מהחוף הבוער בכנרת
בג"ץ מתח ביקורת על התנהלות המשטרה בהפעלת מכתזיות נגד חרדים
יום קטלני: הרוג ועשרה נפגעים בתאונה בכביש 90
אסון בכפר ורדים: עשרות נפגעים משאיפת אדי כלור
אושר התו הירוק: הכניסה לבתי כנסת מוגבלת
ד''ר פרייס: "הרבה מדינות אמורות להיכנס בשבוע הבא"
לקראת ימי הסליחות: נערכים לקליטת עשרות אלפים בהר הזיתים והמנוחות
בנט: 400 פקחים יאכפו עטיית מסיכות בתחבורה הציבורית