הדוקטור התנצל והפנה את הביקורת כלפי אלו שלא שומעים לגדולי התורה

לאחר דברי הבלע וההכללה שנאמרו מהדוקטור המנהל של ביה"ח מעייני הישועה, התנצל למחצה, אך על שאלת ה"תורם למדינה" לא התנצל

הדוקטור התנצל והפנה את הביקורת כלפי אלו שלא שומעים לגדולי התורה ביה

‏לאחר הדברים הקשים שהשמיע לבקשת שאלותם של רדיו 'כאן ב' שיתף איתם פעולה מליאה והשמיץ את הציבור החרדי בעידודם.


פרופ' רביד מנהל בית החולים מעייני הישועה הידוע בשפיכת מררתו על החרדים, לא חסך גם הפעם לשפוך את הסתתו על הציבור החרדי.


במהדורה של גלסנר בקול ברמה אמש נשמע מתנצל למחצה: "הדברים שאמרתי הם מתוך תסכול וכאב, ואני יודע שזה מיותר ואמרתי שרוב רובו של הציבור החרדי שומר על הכללים. יש מיעוט בציבור שפורק עול והם לא מקשיבים גם לא לרבנים שלהם, יודע שזה רק מיעוט קטן".


נזכיר את דבריו בשידור אתמול בבוקר בכאן ב' לבקשת שאלותיו של רן בנימיני: "קהל שלם שפורק עול בצורה כזאת והורג אנשים" "התחנכו לקבל הכל ולא לתת כלום במשך שנים". בראיון הזה הוא הגדיר את האוכלוסיה הזאת כ"חינוך קלוקל של אוכלוסיה". הדברים המלאים הובאו כאן בבימה. אך כאמור בערב התנצל לאחר חשבון נפש נוקב אך לא חזר בו מהשאלה הישנה: למה אתם לא תורמים למדינה?.


‏אף אחר שהפרופסור החזיק בשאלתו המוזרה, עדיין מופתעים מאוד החרדים שתמיד דאגו ועדיין דואגים לאירגונים החשובים ידידים ויד שרה, עזר מציון ואיחוד הצלה, מתנדבי זק"א ובעולם חב"ד, יד אליעזר וחסדי נעמי ופרופסורים חשובים מהציבור החרדי והגנת לימוד התורה והמצוות עם מיסי ה-עתק של אותם אירגונים, שזורמים לכיסו מקופת המדינה, וימשיכו להחזיק ולתת באותם אירגונים. בעוד הציבור החרדי ימשיך להמתרכז מסביבו ולשמור על היחד של הנתינה והערבות זה לזה יותר חזק, הפרופסור הנל ימשיך עם המשבצת המוזרה שלו יחד עם עוד שאיכפת להם רק מהמשבצת שלהם. דבר אחד ברור - הציבור החרדי משובץ במקום הטוב ביותר מבחינת נתינה לארץ ולעולם ולאחים.


כזכור אתמול הנהלת בית החולים מעייני הישועה רואה בחומרה את המעשה הנלוז והמוזר. בית החולים הזה נפתח ומונהג עד עתה על ידי גדולי ישראל שבבני ברק והביה"ח הזה הותאם כמה שאפשר לשאלות ההלכתיות הרבות בפרק הנוגעות להלכה היהודית. לגבי הדברים שנאמרו מההנהלה בבימה כאן אתמול עם העידכון.

בית שמש: בלב השכונה החרדית ילד נעקץ מעקרב
ועדת החוקה אישרה את הארכת התו הירוק
צפו: כשאפי מנסה להירדם בסוכה
בעוד שבוע: כך ישתנו ההגבלות על הטיסות לחו''ל
אושר: פטור מבדיקת PCR למחלימים מקורונה ב-3 החודשים האחרונים
תיעוד של ערב חג: שוק ארבעת המינים בקרית גת • גלריה
לקראת סוכות: בקיבוץ עין גב האיצו את קטיף הלולבים
עשרות אלפי חבי בידוד יחלו לקבל מסרונים מהמשטרה
עוקץ מהכלא: כך שדד האסיר קשישים מתאו בכלא
צפו: השוטרים הורסים סוכה וגורמים למהומה במאה שערים