ערוצי החדשות פרסמו הבהרה על פרסום השקר של העיתונאי נגד בן גביר

איאד חראב שנתפס אמש משקר בשידור חי בחדשות 12 בתוכנית שש עם עודד בן עמי ובתוכנית ערב ערב בכאן 11 הובך לאחר פרסום התיעוד בו רואים את הגירסה המלאה של המפגש...

ערוצי החדשות פרסמו הבהרה על פרסום השקר של העיתונאי נגד בן גביר ח''כ איתמר בן גביר

איאד חראב שנתפס אמש משקר בשידור חי בחדשות 12 בתוכנית שש עם עודד בן עמי ובתוכנית ערב ערב בכאן 11 הובך לאחר פרסום התיעוד בו רואים את הגירסה המלאה של המפגש בינו לבין ח"כ בן גביר.

כזכור, צלם כאן 11 איאד חראב הותקף ביום ראשון בשמעון הצדיק בירושלים והעניק הצלם ראיונות נרחבים לכלי התקשורת, בהם טען כי חבר הכנסת איתמר בן גביר שהגיע לזירת האירוע סירב לעזור לו וענה כי הוא בא למקום לעזור רק ליהודים שהותקפו.

אלא שבניגוד לדבריו של חארב, דו השיח בינו לח"כ בן גביר תועד במלואו ועוזרו של בן גביר צילם את השיח מבלי שחראב שם לב שהוא מצולם. ובניגוד לדברי חראב, ח"כ בן גביר אמר לו שוב ושוב כי הוא מעריך את הדרוזים, הצהיר שהתוקפים הם לא אנשיו וכי הוא היה כל היום בכותל ומדובר במעשה נורא ואיום.

הערב פרסמו הערוצים 12 וכאן 11 הבהרה על פרסום השקר של העיתונאי איאד חראב ופרסמו את התיעוד בו רואים בבירור כי גרסתו של ח"כ איתמר בן גביר היא הנכונה.

לדברי יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מדובר בעלילת דם: "אמרתי לו שוב ושוב שאני מעריך אותו, שהתקיפה שלו היא מעשה נורא ואיום ואני אבדוק איך אפשר לעזור לו להשיב לו את הטלפון שנלקח ממנו. חבל שבשביל רייטינג חראב בחר להשתלח בי והוא צריך להתנצל ולשלם על ההכפשות שלו".

כך ייראה יומו הראשון של יאיר לפיד כראש הממשלה
חיסכון של מאות אלפי חיסכון לזוגות הצעירים
פה אחד: הצעת החוק לאיסור פרסום שמות נפגעים נכנסה לספר החוקים
"״הצלחנו בסור מרע": החכי"ם על פיזור הכנסת
בן גביר במסר לדרעי: היועץ שלך גורם למלחמה בימין
לפיד הוכתר כראש ממשלה
280 אלף ש''ח ועבודת שירות: העונש לאחיו של יו''ר ש''ס
נקבע סופית: הבחירות בעוד ארבעה חודשים
הוחלט סופית: הכנסת מפוזרת
"עוזב היום בבושת פנים": הפוליטיקאים מגיבים לפרישת בנט