בד''ה: אסתר פולארד נפטרה

ברוך דיין האמת: בצער רב וביגון קודר, המומים וכואבים אנו מצטערים להודיע על פטירתה של אסתר פולארד ע"ה, רעייתו של יונתן פולארד. ההלוויה תתקיים היום בהר המנ...

בד''ה: אסתר פולארד נפטרה

ברוך דיין האמת: בצער רב וביגון קודר, המומים וכואבים אנו מצטערים להודיע על פטירתה של אסתר פולארד ע"ה, רעייתו של יונתן פולארד. ההלוויה תתקיים היום בהר המנוחות בירושלים. ומחה ה' דמעה מעל כל פנים.

יהונתן פולארד מסר: "לא תיארתי לעצמי בסיוטים הכי גרועים שלי שאאבד את אסתר. אחרי עשרות שנים שבהן נלחמה למען שחרורי, הרגשתי כל כך חסר אונים שלא הייתי יכול לעזור לה במאבקה על החיים"

פרקליטתו של יונתן פולארד, עו״ד ניצנה דרשן-לייטנר נשיאת ארגון שורת הדין, ספדה לה: ״אסתר פולארד, לביאה ואישה משכמה ומעלה שנלחמה למען בעלה והובילה את המאבק לשחרורו במשך 30 שנה, הלכה לעולמה הבוקר. היא פעלה ללא חת מתוך אמונה אמיתית בצדקת הדרך. בכל יום היא היתה לצידו, בכל בית מאסר ובכל משבר ולא הביטה ימינה או שמאלה עד שנחתו בסוף באדמת ארץ ישראל כדי להתחיל את דרכם החופשית. כל כך כואב לשמוע הבוקר כי נהנתה מהחופש המשותף בסך הכל שנה אחת בלבד. אני שולחת תנחומים כנים ליונתן ולכל המשפחה. יהי זכרה ברוך״.

ח"כ יולי אידילשטיין: "‏הצטערתי לשמוע כי אסתר פולארד הלכה הבוקר לעולמה. כולנו נשאנו תפילה לרפואתה, וכעת לא נותר אלא למסור את תנחומיי הכנים ליונתן ולמשפחת פולארד. משך שנים ארוכות אסתר לחמה על מנת לשחרר את יונתן מהכלא ולבסוף זכתה לעלות איתו ארצה. יהי זכרה ברוך".

בנט הספיד: "הצטערתי לשמוע על פטירתה של אסתר פולארד, אישה שמסירותה ואהבתה ליונתן פולארד הפכו לסמל לעוצמה, נחישות ואמונה. יהי זכרה ברוך".

יונתן פולארד שובר את האזיק האלקטרוני
לקראת החופש: כל הסיבות לבואן של הכינים ואיך לטפל בהן אחת ולתמיד
בני ברק: ילד נפצע מהתנגשות ברכב חונה
"מגיע גם לחרדים": בשורת הענק של ליאון לעשרות אלפי ירושלמים
בני ברק: אצבע של ילדה בת שנה נקטעה במלואה
ברדק: שובו של מיסטר גולדבלום
אלו המדינות העויינות ביותר ליהודים באירופה
החידושים, הטרנדים וכל מה שצריך לדעת לקראת 'עונת השיפוצים' ‎‎
מחסור חמור בעובדים זרים בישראל: "הבעיה רחוקה מלהיפתר"
טרגדיה בבני ברק: נפטרה הפעוטה בת 4 חודשים שאיבדה את ההכרה
"מאד חוששים שמדובר בחטיפה": אביו של משה קלינרמן בכנסת