האדמו"ר מקוזמיר העניק תעודות הוקרה למתנדבים שהצילו את חייו

אמש קלה הסתיים טקס הודיה מרגש של האדמו"ר מקוזמיר שליט"א לרגל נס ההצלה שאירע לו לפני מספר חודשים. נס ההצלה אירע כאשר האדמו"ר התמוטט בפתאומיות במהלך ריקוד...

האדמו"ר מקוזמיר העניק תעודות הוקרה למתנדבים שהצילו את חייו

אמש קלה הסתיים טקס הודיה מרגש של האדמו"ר מקוזמיר שליט"א לרגל נס ההצלה שאירע לו לפני מספר חודשים.

נס ההצלה אירע כאשר האדמו"ר התמוטט בפתאומיות במהלך ריקוד המצווה - טאנץ בחתונת נכדו, איבד את הכרתו והיה במצב קריטי של סכנת חיים. חובשי ארגון הצלה במד"א שהגיעו במהירות למקום, החלו מיד בטיפול רפואי מציל חיים אשר כלל פעולות החייאה ומתן שוקים חשמליים, וב"ה בזכות המענה המהיר והמקצועי חייו של האדמו"ר ניצלו.

ליפא הירש, חובש הצלה במד"א, שהיה באותה העת קצין המשמרת במוקד מד"א, איתר נט"ן קרוב והזעיק אותו למקום. אושי שלומוביץ, יו"ר הצלה, הגיע עם הנט"ן ופארמדיקים של מד"א והם פינו את האדמו"ר להמשך טיפול בבית החולים.

טקס ההודיה על הנסטקס ההודיה על הנס

כאמור, הערב בטקס ההודיה, הודה האדמו"ר לחובשי ארגון הצלה במד"א על שהיו שליחים נאמנים של הקב"ה להצלת חייו, והעניק להם תעודות הוקרה והערכה על פועלם.

אברומי כץ, חובש הצלה במד"א, שהיה מהמתנדבים שטיפלו באדמו"ר, נשא דברים: "זו היא זכות גדולה לעמוד כאן ולהודות על נס ההצלה של האדמו"ר. אני מדבר גם בשמם של שאר חובשי ארגון הצלה שלקחו חלק בהצלת החיים של הרבי".

לבקשת האדמו"ר תיאר אברומי את השתלשלות האירוע מרגע שנודע על ההתמוטטות, דרך הטיפול המהיר ופעולות החייאה, ועד רגע ההגעה לבית החולים. "זה לא מובן מאליו" סיכם אברומי, "היינו שליחים של הקב"ה ועשינו כל מה שאנחנו יודעים במסירות ובמקצועיות כדי להציל חיים וב"ה הצלחנו, זהו רגע מרגש לעמוד כאן לצד האדמו"ר שליט"א".

טקס ההודיה על הנס
לא יגבה תשלום על פינוי באמבולנס בפטירה טרם אשפוז והנחה לקשישים
הצוותים הרפואיים פתחו בשביתה: "נחריף את הצעדים עד שמישהו יתעורר"
"רופאים מספקים מרשמים לתרופות ממכרות תחת איומים"
המחקר קבע: העלייה בדלקת קרום ושריר הלב אינה במחלימי הקורונה
מחקר חדש: עלייה דרמטית במספר ליקוי ראייה לאחר תקופת סגרים
סכנה לאנושות מתחת לקרח: האם המגפה הבאה תגיע מאנטרקטיקה?
"החיסיון על תביעות רשלנות רפואית פוגע בכולנו"
מקרה שני של אבעבועות הקוף התגלה בישראל
80 נדבקים ב-12 מדינות: נגיף אבעבועות הקוף ממשיך להתפשט
ההזנחה בביה"ח העמק: בדיקות ריאה שמסכנות את חיי החולים