האדמו"ר מקראלי בביקור בבני ברק

סקירה: ביקור כ"ק אדמו"ר מקראלי שליט"א אשר הגיע השבוע ביום ראשון לעיר בני בני ברק

האדמו"ר מקראלי בביקור בבני ברק האדמו''ר מקראלי בשבע ברכות במאקאווא

כ"ק אדמו"ר מקראלי שליט"א הגיע השבוע ביום ראשון לביקור בבני ברק, תחילה השתתף בסעודת ההילולא של כ"ק אדמו"ר רבי מנחם נחום משטפנשט זצ"ל, ושוחח במקום עם הגה"צ רבי יצחק דוד אלתר בן האדמו"ר הפני מנחם מגור זצ"ל והגאון רבי יואל טוביאס גאב"ד שיכון ו' והרה"צ גאב"ד דרכי שמואל, וכן הרה"צ יוסף ברייאר בן כ"ק אדמו"ר מבאיאן שליט"א

לאחר מכן הגיע לניחום אבלים אצל בני משפחת וובר היושבים שבעה על פטירת אביהם הגה"צ רבי משה וועבר זצ"ל דומ"צ בעלזא. והרחיב בפני המשפחה על גדלותו של אביהם, ועל הקשר המיוחד ששרר בינו לבין מרן האדמו"ר הגה"ק מקראלי זי"ע, בני המשפחה הציגו לפני האדמו"ר את הצוואה הנפלאה שהשאיר, כן החווה האדמו"ר את דעתו ההלכתית, בנוגע להשתתפות הבן הרב אביגדור, בחתונת בנו שמתקיים השבוע (יום ב') במהלך ימי השבעה, וכן הורה לבן הרב יהושע מאשדוד שיוכל להשתתף בברית לנכדו שמתקיים השבוע ביום חמישי, אם הוא יתקיים בביתו באשדוד. כן נפגש האדמו"ר במקום עם כ"ק אדמו"ר מטמשוואר שליט"א וכן עם הדיין הגאון רבי נפתלי שפרינצלס והתפלפל איתו בנידון הנ"ל.

כן השתתף האדמו"ר בשבע ברכות לבן ידידו מנוער הרה"צ ישראל יעקב לעמברגר אב"ד מאקאווא בני ברק. שהתקיים בבית המדרש מאקאווא בני ברק.

לאחר מכן השתתף בשמחת החתונה לבת כ"ק אדמו"ר מסערדנא שליט"א עב"ג נכד גאב"ד חתם סופר פ"ת, שהתקיים בבית המדרש הגדול בקרית סאטמאר בבני ברק, ונפגש במקום עם האדמו"ר מזלוטשוב האדמו"ר מספינקא, ושוחח ארוכות בהלכה עם הגאון רבי יחיאל מיכל פרידמן דומ"צ סאטמאר, ובירכו על הוצאת ספרו החדש.

קריאת הפרשה: והפעם בטעמים תימניים • הצטרפו:
צפו: הגרי"ח אוהב ציון על פרשת וארא
הרבי מויזניץ' ניחם את בני העסקן ר' אליהו יצחק ליבוביץ
רב חזקיהו יוסף קרלינשטיין - פרשת וארא
הלכה יומית: מהו המקור לדין לבישת הכיפה?
הדף היומי: מסכת פסחים דף נ''ה
צפו: הגרי"ח אוהב ציון על הכרת הטוב
הילולת צדיקים: רבי זושא מאניפולי זצ''ל
גלריה: טיש אצל אוז'רוב לכבוד הילולת ה"אש דת"
הרב עמאר - פרשת וארא תשפ"א