הרבנית מבעלזא במכתב מרגש

הרבנית שרה רוקח, אשת כ"ק האדמו"ר מבעלזא שליט"א במכתב חיזוק מרגש לחברתה העקרה "מי עוד כמוני מבינה אותך מה שאתה עוברת בחיים הייתי במצבך כמעט 11 שנים"

הרבנית מבעלזא במכתב מרגש

הרבנית שרה רוקח, אשת כ"ק האדמו"ר מבעלז שליט"א במכתב חיזוק מרגש לחברתה עקרה המצפה זמן רב לילדים . הרבנית משתפת אותה "מי עוד כמוני מבינה אותך מה שאתה עוברת בחיים , הייתי במצבך כמעט 11 שנים" עד ללידת בנם הרה"צ ר' אהרן מרדכי רוקח.


המכתב המלא:


לחברתי היקרה והחביבה מארגון "ציר חמד" תליט"א!


מי עוד כמוני מבינה אותך מה שאת עוברת בחיים כי אני ג"כ הייתי במצבך כמעט 11 שנים, ובזכות שהחזקתי מאד בויטמינים A ,B ,C ,G ,D ,A זה אמונה, B זה בטחון C זה שמחה, G זה סבלנות, D זה דווענען תפילה, בזכות זה ב"ה נושעתי, וגם את תתחזקי בויטמינים האלו, ולא ח"ו להתיאש, ג"כ.

.

בעזרת ה' תושעי בקרוב, בפרט השנה, שזה שנת תש"פ תיהיה שנת פוריות תזכי אי-ה לפרי בטן, בפרט בחג השבועות שהקב"ה בירך את עצי הפירות, בזכות זה שיצאו ממך פירות טובים ומתוקים.


ותזכי אי"ה לבנים ובני בנים עוסקים בתורה ובמצוות במהרה, ונעשה סעודת הודיה בברית או בקידוש ואולי אפילו בתאומים ונספר הכל בשמחה אי"ה.


חג שמח ושנזכה השנה להביא ביכורים בבית המקדש אמן. כל טוב וקוה אל ה' חזק ויאמץ ליבך וקוה אל ה' שאנחנו אומרים כל בוקר אחרי תפילת שחרית


מאחלת מעומק הלב באהבה ובתקווה בשורות טובות ממך, שלך הרבנית שרה בת לאה אסתר.

המכתב המרגש
תענית 'על שום מה'? ביהדות ישנם צומות למיניהם מה תכליתם ומטרתם?
חדש: הגאון הרב יעקב עדס שליט"א בֵּין הַמְּצָרִים ותקופת הקורונה
שיעור מאת מרן הרב אשר וייס שליט''א בענין צומות בתקופת הקורונה
הילולת צדיקים: הרא''ש
ברוך דיין האמת: החזן המיתולוגי בקלויז באומן נפטר באופן פתאומי
זמני כניסת ויציאת צום י"ז בתמוז תש"פ
מרן ראש הישיבה: השומרים על כללי הזהירות יהיו בריאים בעז"ה
רבני חב"ד: חולי קורונה פטורים מלצום
סוגיה: האם חתן צריך להתענות בי''ז בתמוז?
הלכה ומנהג: מה אירע בשבעה עשר בתמוז?