עיריית בני ברק משיקה דווקא כעת: חוברת התוכן 'רגע אישי' ומנעד יוזמות ופעילויות

עיריית בני ברק משיקה רצף מדהים למבוגרים ולכל המשפחה: חוברת התוכן 'רגע אישי' ומנעד יוזמות ופעילויות תוכן תוך שמירה על הכללים

עיריית בני ברק משיקה דווקא כעת: חוברת התוכן 'רגע אישי' ומנעד יוזמות ופעילויות החוברת

דווקא עכשיו, מכוונים ליותר: בימים אלו משיקה עיריית בני ברק את חוברת התוכן ושורת ההפעלות 'רגע אישי' בדגש על האוכלוסיה הבוגרת ובני המשפחה כולה. החוברת הייחודית כוללת מנעד רחב מאוד של פעילויות והפעלות בחיק המשפחה, כאשר השיא הוא בעשרות יצירות ויוזמות להכנה ואתגר ביתי מחומרי בסיס זמינים בעלות מוזלת, סדנאות קומיקס, יצירה וטריוויה נושאת פרסים, כאשר השיא הגדול הוא במידול שורת מבנים בעיר כמיניאטורות. לצורך כך, צורפו בין קפלי החוברת יצירות קרטון לבנייה ביתית, תעתיק מדוייק של שורת מוסדות ומבניים מהווי העיר וחייה, מיזם מפעים וייחודי הצפוי לרתק את המשפחה כולה למשך שעות ארוכות.

החוברת הייחודית יוצאת לאור על ידי מחלקת תרבות קהילתית, בהתאם לקונספט הפעילות המיוחד של 'רגע אישי', שמטרתו להעניק אתנחתא להורים באמצעות שלל תכנית ייעודיות וחוגי העשרה בשלל נושאים מה שמעניק מרחב אישי של התרעננות וצבירת כוחות בתוככי מרקם החיים המשפחתי.

כעת, לאור אתגרי התקופה והמציאות בה כלל בני המשפחה מרוכזים יחדיו בשמירה על כללי הזהירות, שקדו במחלקה שבראשות הרב שלמה בנזימן על קונספט ייחודי, כאשר כל שלל התכניות הועברו לחוברת ייחודית ומלאת עניין המקבצת עשרות מיזמים משפחתיים ואפשרויות יצירה, עיצובים וגילופי פרי, פיסול ויצירה בשלל כלים כאשר התכניות כולן מתאימות לעשייה משותפת וקבוצתית כאשר גולת הכותרת היא בניית המיניאטורות של מבנים בעיר, כאשר בחיתוכי שטאנץ מיוחדים ניתן לבנות את המבנים בתעתיק דומה למקור באופן מרהיב.

פעילות נוספת ומיוחדת לימים אלו, היא המיזם 'תחשבו בריא'. במסגרת המיזם, מוצעים לתושבים ארבעה מסלולי הליכה בתוך העיר בחלוקה לדרגות קושי שונות, כאשר המסלולים נועדו להכרת העיר מחד, להגברת המודעות לשמירה על ערכי הבריאות, והכי חשוב: להוות חלופה משפחתית בריאה וראוייה לימים אלו בהם הפעילות המשפחתית נעשית במרחב המשפחתי ובשמירה הדוקה על כל הכללים.

"הפעילות הייחודית נועדה לפתוח מרחב חדש לתושבי העיר במיוחד בתקופה הנוכחית" אומר ראש העיר הרב אברהם רובינשטיין. "השמירה על הכללים והזהירות שבני ברק הפכה לנושאת הדגל המובהקת שלה, מביאה את המחלקות העירוניות ליצירתית ולמענה ממוקד לפעילות ביתית ובמרחב העירוני תוך שמירה מלאה הכללים, בדרך מהנה ומלאת עניין וטעם" אמר הרב רובינשטיין.

יצויין כי המסלולים המיוחדים מצורפים לחוברת וישולבו גם בתחנות האוטובוס ברחבי העיר, בקריאה לתושבים להעדיף את ההליכה הרגלית במגוון דרגות קושי: "המסלול האדום – הכולל 7 ק"מ בתוואי שאינו ישר, "המסלול הצהוב" – הכולל 5 ק"מ, המסלול הסגול – הכולל 3.7 ק"מ לאזור ק. הרצוג ופרדס כץ, והמסלול הכחול למתחילים.

אושר בקריאה ראשונה: החלפת המונח "נכה" במונח "אדם עם מוגבלות"
מרתיח: המשפחה עברה לינץ' - האבא נחקר!
מתוך מאות תקני רופאים שהובטחו - פחות ממחצית אוישו
מקל רפואי נשבר בגרונו של תינוק בן 9 חודשים
אושר: בעקבות פעילותו של ח"כ יעקב טסלר
שגעון: בפחות מחודש וחצי התבקשו מעל למיליון אזרחים להיכנס לבידוד
"הטבע שייך לכולם"? החלטה כה קריטית עבור רבבות אזרחי ישראל נשארת במחשכים!
בטקס רב רושם נחנך מקוה טהרה נוסף בעיר יבנה
82 עובדים מהמעבדות הרפואיות הגישו תביעה לביהמ"ש נגד השרים אדלשטיין וגנץ
פ"ת - הקמת רשת הגנים: רה"ע התרגש ובירך "על קביעת מזוזה"