"מדובר בשערורייה": בר לב אוסר על המפכ"ל להיפגש עם בן גביר

חדשות 13 חושפים כי בשנה האחרונה פנה יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר למפכ"ל המשטרה קובי שבתאי במספר הזדמנויות וביקש להיפגש איתו, כפי שנוהגים חברי כנס...

"מדובר בשערורייה": בר לב אוסר על המפכ"ל להיפגש עם בן גביר בן גביר והשר לביטחון פנים עמר בר לב

חדשות 13 חושפים כי בשנה האחרונה פנה יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר למפכ"ל המשטרה קובי שבתאי במספר הזדמנויות וביקש להיפגש איתו, כפי שנוהגים חברי כנסת אחרים מכל המפלגות. כל פניותיו של ח"כ לפגישה, סורבו. ומבירור שנערך עולה כי מי שאסר על המפכ"ל להיפגש עם בן גביר הוא לא אחר מאשר השר לבטחון פנים עמר בר לב, אשר במקביל אישר למפכ"ל להיפגש עם חברי כנסת ממרץ, הרשימה המשותפת, רע"מ, תע"ל, בל"ד, חד"ש, אנשי מפלגת העבודה ויש עתיד ואין שום הסבר לכך מלבד המחלוקת הפוליטית, מדוע השר איפשר לחברי כנסת מהשמאל הקיצוני והערבים להיפגש עם המפכ"ל ואילו לח"כ בן גביר סירב.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר הודיע כי יפנה ליועצת המשפטית לממשלה בדרישה חד משמעית לאסור על השר בר לב להכניס שיקולים פוליטיים בתוך המשטרה. לדברי בן גביר החלטת בר לב אינה חוקתית והוא אינו יכול לאסור על מפכ"ל המשטרה להיפגש עם ח"כ מהימין, בעוד הוא מאפשר למפכ"ל להיפגש עם חברי כנסת מהשמאל.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר בתגובה: "השר בר לב היה ונשאר השר לבטחון פנים הכושל בתולדות מדינת ישראל, ובין השאר מערב שיקולים פוליטיים כנקמה. האיסור שלו על המפכ"ל להיפגש איתי, הוא לא פחות משערורייה. או שהמפכ"ל נפגש עם כל חברי הכנסת, או שהוא לא נפגש בכלל, אי אפשר לא להיפגש עם הימין ועם והשמאל כן. אפנה עוד הערב ליועמ"ש בבקשה שתבהיר לבר לב את הנושא".

קולות בכי נשמעו: פעוט כבן 3 נשכח בגן בעיר בצפת
שימי לוינטל כבן ה- 15 אותר כשהוא בריא ושלם
ראיתם אותו? מחפשים אחר אברהם ישעיה בן ה-30
יממה לאחר החיסול: אביו של לוחם הימ"מ נפטר בביתו
בערב שבת: חרדי התמוטט וטבע במקווה במאה שערים
מפחיד: זה השם הנפוץ ביותר בישראל לתינוקות השנה
בני ברק: בת שנה נכוותה קשות ממים רותחים
הממשלה בתוכנית יוצאת דופן שתכפיל את קצבאות הזקנה
ארוחה שהיא חוויה: 4 טיפים שישדרגו את שולחן החג
הותר לפרסום שמו של החייל שנהרג אמש