אדלשטיין בכנס קטיף: "אפשר לשלוט בלי להשפיל, אחרת זה חוזר כבומרנג"

ח"כ יולי אדלשטיין התראיין לעמית סגל בכנס מרכז קטיף לאחריות לאומית לציון 17 שנה לעקירה מהגוש. על הקריאות בליכוד "לדרוס את השמאל": "למען העתיד של כולנו צר...

אדלשטיין בכנס קטיף: "אפשר לשלוט בלי להשפיל, אחרת זה חוזר כבומרנג"

ח"כ יולי אדלשטיין התראיין לעמית סגל בכנס מרכז קטיף לאחריות לאומית לציון 17 שנה לעקירה מהגוש. על הקריאות בליכוד "לדרוס את השמאל": "למען העתיד של כולנו צריך לשקם". על הפריימריז: "תחשבו פעמיים לפני שאתם בוחרים"

ח"כ יולי אדלשטיין אמר בריאיון לעמית סגל בכנס מרכז קטיף לאחריות לאומית לציון 17 שנה לעקירה מהגוש על הקריאות בליכוד "לדרוס את השמאל כשנחזור לשלטון": "הבטן אומרת – "בואו נראה להם", אבל אני חושב שלמען העתיד של כולנו צריך לשקם. אני מקווה שמי שיבחר ליו"ר כנסת יהיה לו הכוח לעשות את הדברים האלה נכון. אפשר מצד אחד לשלוט בלי מצד שני להשפיל מישהו אחרת זה חוזר כבומרנג".

על הפריימריז בליכוד: "תחשבו פעמיים לפני שאתם בוחרים, כי גם בימי ההתנתקות אנשים אמרו לי שהם רוצים להצהיר על התנגדות להתנתקות אבל הם לא רוצים להסתכסך עם שרון שהציע להם תיקים. אז תשקלו פעמיים למי להצביע".

על העימות מול בג"ץ על החלפתו כיו"ר הכנסת: "לא מתחרט על מה שעשיתי. עשיתי זאת כיו"ר כנסת, לא כיולי אדלשטיין. אסור לרשות השופטת לפלוש לתחום של הרשות המחוקקת. כשבג"ץ נותן פקודה בלתי חוקית בעליל יהיה מי שיקום ויגיד עד כאן".

אלדשטיין בכנס קטיף
"הזוי": יעקב אשר על "התכנית למאבק בהדרת נשים בתח"צ"
"בבחירות נדיר אותה ממשרד התחבורה": אבוטבול על מירב מיכאלי
"נתונים מטורפים, הון שלטון": קרעי על יוקר המחיה • צפו
ביבי על המחירים ששוברים שיאים: "הכל עולה" • צפו
פרשת גלעד קריב: נאום האזהרה מהשחיתות של הרפורמים • צפו
יעקב אשר עקץ את גדעון סער: "המחנה הממלכתי הפך למחנה פליטים" • צפו
בן גביר פותח מפלגה - סמוטריץ׳ נלחץ
סופית: בנט התפלג מימינה
"גזענות ואפליה": בן גביר מסר בתגובה להרס הבתים ברמת מגרון
חברי הכנסת על מינוי מני מזוז ליו"ר הועדה למינוי בכירים