דרעי: "הציבור איבד את האמון בהם"

דרעי תקף את הממשלה: "רואים שהם אנשים מבולבלים שמשנים את דעותיהם בכל רגע"

דרעי: "הציבור איבד את האמון בהם" יו''ר ש''ס, אריה דרעי

יו"ר ש"ס, ח"כ אריה דרעי בראיון בקול חי התייחס למעוראות האחרונים: "האירועים המתרחשים בכל העולם - רעידות אדמה שטיפונות ונגיף קורונה כל השינויים בטבע מוכיחים שוב שיד השם מסמנת לנו להתעורר, החודש היחידי בשנה שיש רק מידת הרחמים זה חודש אלול, הקב"ה משליך את חמתו על עצים ואבנים אולם מצפה מאיתנו לבוא לקראתו ולהתעורר בעיקר במידות שבין אדם לחבירו".

עוד ציין בדבריו את פתיחת זמן אלול: "הנחמה שלנו זה עולם התורה והישיבות, שבוע שעבר פתחתי את שנה"ל בתת"ים של רשת בני יוסף ובכל הארץ רואים פריחה, עולם התורה הספרדי גדל. שבט הלוי זה הנחמה והתקווה שלנו לצד בעלי בתים צעירים ועמך בית ישראל המתכנסים לסליחות - בזכותם הקב"ה יעשה עמנו רחמים".

יו''ר ש''ס אמר כי כל הציבור לא יקשיב להוראות משרד הבריאות והממשלה ביחס לסגר ובמיוחד החרדים: "בשביל לעשות סגר צריך ממשלה חזקה וצריך את אמון הציבור, אנחנו לא יודעים מה יתפתח, אני לא חושב שיהיה סגר בימים הנוראים, הם יודעים פשוט שהציבור לא ישמע להם. לא הציבור החרדי - אלא כלל הציבור שפשוט לא יקשיב להם. הציבור איבד את האמון בהם, רואים שהם אנשים מבולבלים שמשנים את דעותיהם בכל רגע".

ביחס לאמירה הפוגענית כלפי הציבור הדתי אמר דרעי: "כולנו חייבים להתאחד כאיש אחד, אנשי הציונות הדתית הם אחינו ובשרנו אין מקום לביקורת עליהם. מה שאני התרעתי זה על אותה ההנהגה שמרן הגר"ע יוסף זצ"ל כבר זעק שהם מנסים להכניס את הרפורמים".

עוד אמר לסיום: "ששמעתי את הרפורמות של כהנא קיבלתי חלישות הדעת, הוא מנסה למחוק את הזהות היהודית האותנטית ועל זה התרעתי. יש לי חברים רבים בגבעת שמואל, דיברתי על המנהיגים שלהם מתוך כאב. אין בכוונתי חלילה לבני הציונות הדתית ותושבי גבעת שמואל שהם שותפים מלאים שלנו לבניית ישוב ארץ ישראל - אנשים מלאי תורה ואמונה שאפשר רק להתחזק מהם".

בנט מפתיע: "אני ראש הממשלה שהכי פחות מושפע מקבוצות לחץ"
בעקבות דרישת ח''כ ארבל: ליברמן יכנס לקבינט הקורונה
"פוטנציאל הרס ופגיעה קשה בביטחון ישראל": ארבל במכתב ליו''ר הכנסת
דרעי: "לא מבין את העיתוי ומה המטרה והתועלת שבעניין הזה"
בן גביר ליו''ר ועדת חוץ וביטחון: "תפטר את היועצת שלך"
ח"כ יברקן: "קרוב בעצמי למרוד בהוראות שלכם ולא להתחסן"
אזולאי שואל: "חלק מהתוכנית שלכם לצמצם את כוחו של הציבור החרדי?"
מקלב: "פתרונות של מפלגה אתאיסטית"
הערכת מערכת המדינית: מדינה ערבית נוספת תצטרף להסכמי אברהם
המשטרה מגבילה הפגנות מול בתיהם של בעלי שליטה בתאגידים ללא הנחיה