מקלב: "מבקש לחזק אתכם מול דברי ראש הממשלה נגדכם"

בעקבות דבריו של ראש הממשלה נפתלי בנט בו ערער על עבודות משרד הבריאות, ח''כ מקלב גונן על עובדי משרד הבריאות בוועדת החוקה. ח"כ אורי מקלב (יהדות התורה) העיר...

מקלב: "מבקש לחזק אתכם מול דברי ראש הממשלה נגדכם" ח''כ אורי מקלב

בעקבות דבריו של ראש הממשלה נפתלי בנט בו ערער על עבודות משרד הבריאות, ח''כ מקלב גונן על עובדי משרד הבריאות בוועדת החוקה.

ח"כ אורי מקלב (יהדות התורה) העיר: "ראינו את הפגיעה הגדולה של ראש הממשלה במערכת הבריאות, אני מבקש לחזק אתכם מול דברי ראש הממשלה נגדכם, גם אם יש ביקורת עדיין לא ראוי ולא מוצדק לעשות שיימינג כזה, אנחנו כולנו פה נציגי הציבור מחזקים אתכם כנגד מה שנעשה נגדכם"

יו"ר הוועדה ח"כ גלעד קריב (העבודה) הגיב לדבריו של ח"כ מקלב שטען שהגיבוי ניתן רק מחברי האופוזיציה ואמר: "זו אמירה לא הגונה ולא ראויה ואתה מוזמן לקרוא את הפרוטוקולים של הוועדה. כולנו ממשיכים לגבות את עובדי משרד הבריאות ושאר המשרדים הממשיכים לעבוד במסירות גבוהה. נקפיד על דיון בו מוקרן הגיבוי הזה. מותר להקשות קושיות ולהציג עמדות ותפיסות עולם אחרות בכבוד הראוי וחזקה עלינו שכל עובדי הציבור מקדישים זמנם במסירות גדולה להגנת בריאות הציבור".

עוד אמר: "יש לנו את הכרת הטוב לאנשי משרד הבריאות ואנחנו יודעים כמה אין להם יום ולילה שלא לומר שבת וחג. כולנו צריכים להקפיד על שיח מכבד אך יש לקחת החלטה שחשוב לנו לשמור על דיון פתוח שבו למומחים מוצר גם למתוח ביקורת על הממשלה כל עוד זה בשפה ראויה. ממשלת ישראל סומכת ידיה כמעט על כל המלצות דרגי המקצוע ועדיף להימצא בסיטואציה בה יש שיח מכובד ומכבד ולשמור על שיח בו גם נשמעות דעות שונות. כולנו מאוחדים בכבוד שאנו צריכים להקרין לעובדי ועובדות הציבור".

ח"כ בני בגין (תקווה חדשה) הגיב: "יש דבר שלא מצאתי בדברי ד"ר אלרעי פרייס, לא הצלחתי משך חצי שעה בדבריה לפענח ולאבחן היסטריה, אבל הצלחתי לשמוע נתונים. הנתונים המבוססים מבדילים בין דיון כזה לדברים אחרים לא ראויים".

"הכנסת הפכה סופית לקרקס"
"די": פורוש צועק על חברי הקואליציה • צפו
בנט מפתיע: "אני ראש הממשלה שהכי פחות מושפע מקבוצות לחץ"
בעקבות דרישת ח''כ ארבל: ליברמן יכנס לקבינט הקורונה
"פוטנציאל הרס ופגיעה קשה בביטחון ישראל": ארבל במכתב ליו''ר הכנסת
דרעי: "לא מבין את העיתוי ומה המטרה והתועלת שבעניין הזה"
בן גביר ליו''ר ועדת חוץ וביטחון: "תפטר את היועצת שלך"
ח"כ יברקן: "קרוב בעצמי למרוד בהוראות שלכם ולא להתחסן"
אזולאי שואל: "חלק מהתוכנית שלכם לצמצם את כוחו של הציבור החרדי?"
מקלב: "פתרונות של מפלגה אתאיסטית"