טראמפ אובחן כשלילי לקורונה: "מלא מרץ מתפילותיכם"

לאחר שנבדק מספר פעמים נשיא ארצות הברית , טראמפ ממשיך במרוץ לבחירות והפעם טס לעצרת בפלורידה

טראמפ אובחן כשלילי לקורונה: "מלא מרץ מתפילותיכם" בימה - המעודכנים מעדכנים

כפי שדיווחנו ב'בימה' ד"ר שון קונלי, רופאו האישי של נשיא ארצות הברית דונאלד טראמפ הצהיר כי הנשיא יצא שלילי בבדיקות לנגיף.

כעת לאחר האשפוז הקצר הזדרז הנשיא להמשיך את מסע הבחירות שלו לנשיאות ארצות הברית שתתקיים בעוד שלושה שבועות בדיוק.

טראמפ, בנאום מול האלפים בפלורידה אשר הצטופפו בעצרת הבחירות, אמר: "זה נהדר לחזור למדינת הבית שלי פלורידה, עבור החזרה הרשמית למסע הבחירות. אני טעון באנרגיות מהתפילות והתמיכה שלכם. קיבלתי תמיכה שלא תיאמן". עוד הוסיף בהתרברבות: "אני מרגיש כל כך חזק"...

בכדי לנצח בבחירות כנראה שהיה חייב להשמיץ את יריבו כרדכם של הגויים, ואף הוסיף אם ביידן יחבר לנשיא ארצות הברית: "יחסלו את העבודות, יגבילו את המשטרה, יבטלו את הגבולות, וישחררו פושעים".

עוד התגאה הנשיא בהצלחתו כביכול בהתמודדות עם הנגיף: "תחת מנהיגותי אנחנו מביאים חיסון בטוח והתאוששות מהירה כפי שאף אחד לא יכול אפילו להאמין. אתם מסתכלים על הדרך שלנו למעלה, ואף מדינה בעולם לא התאוששה כפי שאנחנו עשינו".

עוד הוסיף טראמפ עם יצירת תחושת הניצחון צייץ טראמפ: "עצרת נהדרת בפלורידה. קהל גדול, הרבה התלהבות (מנצחים עם התלהבות). רק כעת חזרתי. מחר אגיע לפנסילבניה לעוד קהל גדול. אנחנו מנצחים. הכלכלה מתחילה לצמוח. תזמון נהדר".

כדרכם של גויים, נוהגים המועמדים לנשיאות ארצות הברית לערוך עימותים מילוליים המזכירים את הגלדיאטרים אשר מנצחים אחד את השני בחרבות לשונם.

הוועדה לעימותים נשיאותיים הודיעה על קיומם של 4 עימותים; שלושה בין המועמדים לנשיאות ואחד בין המועמדים לסגנות.

העימות הראשון בין טראמפ לביידן נערך באוניברסיטת קייס וסטרן ריזרב שבקליבלנד, ב-29 בספטמבר, כפי שהבאנו אותו כאן ב'בימה'. כמו כן מקיים עימות בין הסגנים פנס והאריס שנערך באוניברסיטת יוטה שבסולט לייק סיטי ב-7 באוקטובר, בהנחיית סוזן פייג' מ-USA Today.

העימות השני בין טראמפ לביידן היה צפוי להיערך במרכז ארסט שבמיאמי בעוד ימייים ב-15 באוקטובר בהנחיית סטיב סקלי מ-C-SPAN, העימות תוכנן להיערך באופן מקוון, בשל כך שטראמפ חלה בקורונה. בשל סירובו של טראמפ לעימות מקוון, שרם גם לביידן לתכנן אירוע אחר במקומו, בוטל העימות.

העימות השלישי בין טראמפ לביידן ייערך באוניברסיטת בלמונט שבנאשוויל ביום חמישי הבא ב-22 באוקטובר.

הפרלמנט אישר - אנטישמיות היא פשע באוקראינה
בין שמים וארץ: שתי ציפורים נלחמות על לטאה אחת
ארה"ב: פרו-פלשתינים שתקפו יהודים הואשמו בפשע שנאה
סין ורוסיה לצד טהרן: איראן הצטרפה לארגון שנגחאי
גרמניה: המשטרה סיכלה פיגוע נגד בתי כנסת ביום כיפור
בשליחות איראן: שיירת משאיות דלק ראשונה הגיעה ללבנון
דיווח: נשיא סין סירב להיפגש עם ביידן
הטליבאן ביקש מארה"ב לתרום לו כספים
בלב הים: שחף נוחת על גב הלווייתן • צפו
ארה"ב: 7 מיליון דולר בעבור מידע שיוביל למעצרו של בכיר