סיכום חדשות השבת והחג: רקטות נורו לשטחים פתוחים

שיגורים לעבר הדרום במהלך הלילה • ליברמן ימריא לאזרבייג'ן בכדי לחתום על חוזי אספקת חיטה, נפט ואוריאה • הניסיון הפלשתיני לסבך את ישראל עם הנוצרים

סיכום חדשות השבת והחג: רקטות נורו לשטחים פתוחים שיגור רקטות מרצועת עזה, אילוסטרציה

רקטות שוגרו לשטחים פתוחים: צה"ל סגר את מעבר ארז

צה"ל עדכן במהלך הלילה (בין שישי לשבת) כי זוהה שיגור נוסף משטח רצועת עזה לישראל. הרקטה נפלה בשטח פתוח. לא הופעלה אזעקה, והופעלה התרעה רק ביישומון צבע אדום. על פי מקורות עזתיים, הרקטות ששוגרו נפלו בשטח הרצועה מאחורי בתי הספר של אונר"א במזרח בית חנון, כך מתפרסם ב'ישראל היום'.

המלחמה באוקראינה השפיעה על מחסור הנפט והחיטה: ליברמן יטוס מחר לאזרבייג'ן

שר האוצר אביגדור ליברמן ימריא מחר (ראשון) לאזרבייג'ן כדי לחתום על חוזי אספקת חומרי גלם חיוניים למשק – חיטה, נפט ואוריאה (תוסף למנועי דיזל החיוני לתדלוק משאיות) כך נודע ל"ישראל היום". הטיסה הנסיעה של ליברמן מגיעה בעקבות שיבושים באספקה מרוסיה ואוקראינה ליברמן מנצל את קשריו האישיים במדינה המוסלמית על מנת לחתום על חוזי אספקה לישראל.

חיכוכים בסביבת כנסיית הקבר: הפלשתינים מאותתים לנוצרים ברחבי העולם ותוקפים את ישראל

חיכוכים נרשמו היום (שבת) בסביבת כנסיית הקבר בעיר העתיקה בירושלים בין פלשתינים לכוחות המשטרה. בעוד שבמשטרה פעלו לאכוף את הסדר ולאפשר לנוצרים להשתתף בבטחה באירועי "שבת האור" בכנסיית הקבר וסביבתה, בצד הפלשתיני תיארו את המחסומים שהוצבו וכן את המגבלות שהוטלו על מספר המשתתפים שהורשו להיכנס לכנסיית הקבר "כתוקפנות ישראלית". בצד הישראלי טוענים כי ההחלטה להגביל את מספר המשתתפים נבעה מסיבות בטיחותיות ומהרצון למנוע "אסון מירון 2".

כ-1.4 מיליון מטיילים בחול המועד: הכינרת ותל אפק היו היעדים הכי פופולריים בפסח

רשות הטבע והגנים דיווחה היום (שבת) על כ-1.4 מיליון מטיילים שטיילו בשמורות הטבע והגנים הלאומיים בשבוע האחרון, בקק"ל דיווחו על יותר מ- 1.5 מיליון רוכבי אופניים, מטיילים, מבקרים ונופשים אשר פקדו את הפארקים והיערות ובאיגוד הערים כינרת על יותר מ-250 אלף נופשים שהגיעו לנפוש בחופים.

אמש: פיגוע ירי בקבר יוסף
אמש: פלסטיני גנב רכב ופצע 4 שוטרים
הלילה: נעצרו 13 מבוקשים ברחבי יהודה ושומרון
ירושלים: מחבל ניסה לדקור שוטר ונמלט להר הבית
תחת מתקפת אש כבדה: נעצרו 17 מבוקשים
ביידן לא מחכה: לפיד רמז שיקשיח עמדות מול איראן
עצוב: פעוטה נחנקה ונפטרה בשכונה החרדית
סיכום חדשות השבת: איראן הודיעה על חידוש שיחות הגרעין
ריססה גרפיטי על בית כנסת ונעצרה
ניצול הלינץ' תחת חקירות קשות ומניעת שינה: "אודה בשב"כ ברצח היטלר"