שירות חדש:חוסכים המתנה בשדה התעופה

רשות שדות התעופה תאפשר לנוסעים מצפון הארץ שירות טרום טיסה בנמל התעופה בחיפה כאשר שירות הטרום טיסה ינתן בשלב הראשון לנוסעי אל על. השירות בנמל התעופה בחיפ...

שירות חדש:חוסכים המתנה בשדה התעופה אילוסטרציה

רשות שדות התעופה תאפשר לנוסעים מצפון הארץ שירות טרום טיסה בנמל התעופה בחיפה כאשר שירות הטרום טיסה ינתן בשלב הראשון לנוסעי אל על. השירות בנמל התעופה בחיפה, יאפשר לנוסעים לסיים את הליכי הבידוק לטיסה יום לפני הטיסה, ולהגיע לנמל התעופה בן גוריון בנחת וברוגע שעתיים לפני הטיסה ישר ל"דיוטי פרי" ומשם למטוס.

שירות הטרום טיסה של אל על יפתח ביום ראשון ה 17.7. השרות מיועד לאזרחים ישראלים בלבד וינתן בימים ראשון עד חמישי מהשעה 14:00 ועד 20:00. השרות מאפשר הגעה של בן משפחה אחד אשר יכול להביא את הכבודה של כל בני המשפחה - על הנוסע להציג את כול הדרכונים של בני המשפחה יעדי אל על להם ניתן לעשות צ'ק אין בחיפה: ניו יורק, ניוארק, טורונטו, בנגקוק, פוקט, יוהנסבורג, לונדון - היתרו ופריז.

הנוסעים יוכלו להגיע לנמל התעופה חיפה, לסיים את הבידוק הבטחוני, ואת הליך הצ'ק אין לטיסה כולל מסירת מזוודה.* *למחרת יגיעו הנוסעים לנתב"ג שעתיים בלבד לפני הטיסה ויכנסו בזריזות וביעילות ממתחם w בנתב"ג.בתחילת אוגוסט תיבחן האפשרות להוסיף טיסות נוספות לטרום טיסה של חברות תעופה נוספות*.

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, מרב מיכאלי: "השירות החדש שיחל החל משבוע הבא יאפשר הקלה בתורים, זירוז וייעול של הליך הצ'ק אין ויהפוך את חווית הטיסה לנוחה יותר. אנחנו בתקופה של משבר כח אדם אדיר שנובע ממדיניות החל"ת המופקרת שהייתה כאן, אבל עכשיו אנחנו הופכות כל אבן כדי למצוא עוד ועוד פתרונות שיקלו על העומסים ויאפשרו לציבור טיסה נעימה ובטוחה".

הממונה על הבנקים הטיל עיצום כספי על בנק לאומי
נשיא התאחדות התעשיינים נגד העליה בתעריף החשמל
"חקלאי גרנות" תחל לשווק אבוקדו בשל מוכן לאכילה
"אם רוצים להבטיח מימוש הביטוח הסיעודי מוטב שתפנו לגורם המקצועי"
נקלעה לחובות וביקשה למכור דירה למשתכן והתחרטה - מה פסק בית הדין?
49% מהציבור סבורים שיוקר המחיה הוא הנושא המטריד ביותר
שוב: תקלה בוואטסאפ - לא ניתן לשלוח הודעות
תוכנית מכס אפס: נחתם הצו לביטול המכס על יבוא מוצרי מזון
חוזים מומלצים ויותר פיקוח: רפורמת הדירות נחשפת
קצבאות הביטוח הלאומי יוקדמו כדי ש'שטר הפרוזבול' יוכל לחול עליהן