מצחיק: נשיא המדינה נפגש עם נשיא בחצאית

נשיא המדינה יצחק הרצוג קיים היום, יום רביעי, ו' באב, 3 באוגוסט, פגישת עבודה מדינית עם נשיא הרפובליקה של פיג'י, ראטו ויליאם קטוניוורה. הנשיא התקבל ברחבת ...

מצחיק: נשיא המדינה נפגש עם נשיא בחצאית

נשיא המדינה יצחק הרצוג קיים היום, יום רביעי, ו' באב, 3 באוגוסט, פגישת עבודה מדינית עם נשיא הרפובליקה של פיג'י, ראטו ויליאם קטוניוורה. הנשיא התקבל ברחבת הטקסים של בית הנשיא על ידי נשיא המדינה, ולאחר מכן חתם בספר האורחים.

נשיא המדינה ונשיא פיג'י הביעו את רצונם להרחיב ולהעמיק את הקשרים בין המדינות, בדגש על הפוטנציאל לשימוש בטכנולוגיות סביבתיות תוצרת ישראל ועל מעורבותה של מדינת ישראל בתחום הביטחון התזונתי.

נשיא המדינה ציין כי נשיא המדינה העשירי, ראובן (רובי) ריבלין, ביקר בפיג׳י בכנס של מדינות האזור הפסיפי לפני כשנתיים. הנשיא הודה לנשיא פיג'י על תמיכתה האיתנה של מדינתו בישראל בפורומים בינלאומיים ועל תרומתה המשמעותית לכוחות שמירת השלום של האו״ם במזרח התיכון, אשר נשיא פיג'י יבקר במהלך שהותו, ואמר: "אנו רוחשים כבוד עצום לאזרחים שלכם הבאים לשרת באזורנו."

נשיא המדינה ונשיא פיג'י דנו בהרחבה על האתגרים הסביבתיים עמם מתמודדת פיג'י, לרבות העליות במפלס קו הים, הירידה בכמות המשקעים והציקלונים. נשיא המדינה הביע את דאגתו הרבה בנושא ההשלכות המתפתחות של משבר האקלים.

שני הנשיאים סיכמו כי ימשיכו לפעול למען הרחבת היוזמות המשותפות בין ישראל לפיג'י, והנשיא הביע את תקוותו להעמיק את קשריה של ישראל עם כלל אומות דרום האוקיינוס השקט.

נשיא פיג'י עם 'שר הצבא' בחצאית 'קרועה'נשיא המדינה עם נשיא פיג'י בחצאית
גנץ דחה את בקשת בן גביר לבקר את החייל שנשלח למחבוש
הרמטכ"ל ונתניהו תוקפים את בן גביר: להשאיר את צה"ל מחוץ לפוליטיקה
הבקשה של בן גביר מגנץ: "ברצוני לבקר את החייל בבית הכלא הצבאי"
אייזנקוט: "התנהגות הקואליציה העתידית עשויה להביא לפירוק הצבא"
החייל שקרא "בן גביר יעשה סדר" - נשלח ל-10 ימים בכלא צבאי
דרעי זועם: לא מצליח להבין איך לא החלפנו את יו"ר הכנסת
'נעם' ו'הליכוד' חתמו על הסכם: מעוז ישמש כסגן שר
לאחר שהתפטר מההמשלה ומהכנסת: בנט יוצא למסע הרצאות בעולם
דרעי יקבל את הפנים והבריאות, בסביבתו דוחים את הביקורת
גנץ: נתניהו יוצר לבן גביר צבא פרטי ביו"ש ומסכן את הפעלת הכוח