התחליף הטבעי: במקום סיגריה, קחו אוויר

במקום הפסקת עישון נושמים אוויר! לאורך העשורים האחרונים חלה ירידה בשיעור המעשנים בישראל ועדיין הוא עומד על כ...

התחליף הטבעי: במקום סיגריה, קחו אוויר מנשף הקלמיגו אילוסטרציה

במקום הפסקת עישון נושמים אוויר!


לאורך העשורים האחרונים חלה ירידה בשיעור המעשנים בישראל ועדיין הוא עומד על כ-20% מהאוכלוסייה הבוגרת. מידי שנה מתים בארץ כ- 8000 אנשים מנזקי העישון, כ-800 מתוכם מ-"עישון פסיבי".


למרות נזקי העישון הידועים וסימון המודעות והחפיסות במלבנים שחורים, יש שעדיין מעשנים. עבור רבים מהם, הסיגריה מאפשרת להם להוריד הילוך, להירגע, לשבור את רצף היום ולהתמלא בשלווה, גם אם רגעית בלבד.


חברת מ.ד.ס פארם מציעה פתרון בריא הרבה יותר ומרגיע הרבה יותר ובעל השפעות נרחבות נוספות על הפחתת מתח נפשי, שיפור השינה ועוד. זהו מנשף הקלמיגו, המצאה ישראלית שזוכה להצלחה בארה"ב, ולאחרונה נכנסה לישראל.


מנשף הקלמיגו מצויד בתכנת ביופידבק חכמה. כאשר מתעורר החשק לסיגריה, שולפים את המכשיר ומתחילים לנשוף תוך הפייה שלו. המכשיר בתגובה מאותת באמצעות רטט ונורות חיווי ומכוון לאט לאט להאריך את הנשימה, עד שמגיעים לנשימה טיפולית שמשרה שלווה ורוגע.


במקור, המכשיר פותח לטיפול בהתקפי חרדה ואכן הוכח מחקרית כיעיל מאוד לטיפול בחרדות ומסתבר שגם עבור המעשנים מדובר בבשורה של ממש שיכולה להחליף את הסיגריה בנשימה טיפולית בעלת אפקט מרגיע.


בנוסף הוכח, ששימוש קבוע במכשיר של שלוש פעמים ביום, במשך 3 דקות מפחית משמעותית את רמות המתח הנפשי, מפחית חרדות ומשפר את איכות השינה.

מתכננים בר מצווה? המרכז לצילום אירועים מספק לכם הכל במקום אחד
תיקון של טעות קטנה תחסוך לכם מאות אלפי שקלים
שליחויות מהיום להיום זה לא רק עניין של מהירות
בזכות מחלת הקורונה: רופאה תפוצה במאות אלפי שקלים
למה לבצע הובלות קטנות עם חברת הובלות?
מעלים משפחות על המסילה
אושר: הקלות באגרת פתיחת תיק חדלות פירעון ליחידים
חיים בבועה: עיצוב חדר הרחצה המושלם
הטיפול הנכון בעור יבש לאחר עונת הקיץ
"פתרון הווירטואליזציה שלנו למכשירים מקושרים יופעל במיליוני רכבים"