שי מימון התפטר מימינה "לא אפנה עורף לחבריי ממשפחות השכול"

שי מימון מועמד מספר 9 ברשימת 'ימינה' שסירב להיכנס לממשלת ה'אחדות' הודיע הבוקר כי הוא מתפטר מהרשימה ומאפשר למפלגה לממש את החוק הנורבגי, במסגרתו שקד תתפטר

שי מימון התפטר מימינה "לא אפנה עורף לחבריי ממשפחות השכול" שי מימון

שי מימון מספר 9 בימינה שסירב להיכנס לממשלת ה'אחדות' הודיע הבוקר כי הוא מתפטר מהרשימה ומאפשר למפלגה לממש את החוק הנורבגי, במסגרתו שקד תתפטר ותכניס שני חברי כנסת, יום טוב כלפון וסטלה וינשטיין.


בפוסט שפרסם כתב מימון: "הרגע הגשתי ליו"ר הכנסת את התפטרותי מסיעת ימינה. לא אפר את הבטחתנו לציבור שלא להישען על קולות מפלגת תומכי טרור. לא אפנה עורף לחבריי ממשפחות השכול ונפגעי האיבה. הבטחנו כי לא נישען על מפלגה שתומכת בהמשך חלוקת משכורות למחבלים, שמבקרת מחבלים רוצחי יהודים בכלא, שמתנגדת למדינת ישראל. ‏כמדינת הלאום היהודי".


מימון הוסיף: "הויתור על תפקיד חבר כנסת כואב לי מאד ברמה האישית, לאחר שנתיים וחצי בהם פעלתי למען ימינה והצלחתה באופן יומיומי, אך העקרונות, הערכים והאמת מעל הכל. בכך, אני מאמין שאני מייצג נאמנה רבים מבוחרי מפלגת ימינה, שהפקידו את הקול שלהם בידינו בקלפי".


"התפטרותי אינה מקיימת ‏את הקואליציה, והתנגדותי לא הייתה מפילה אותה, עקב העובדה שאינני ח"כ מכהן.על כן, אני מוצא לנכון לעמוד על העקרונות שלי ולהתפטר מהסיעה.


אמשיך בעז"ה לפעול בזירה הציבורית למען ערכים שאני מאמין בהם, ולמען מדינת ישראל, ואהיה מוכן גם לשלם עבור כך מחיר אישי. בעז"ה נעשה ונצליח, עם ישראל חי".

בדרך לפריימריז בציונות הדתית - הוקמה הועדה הציבורית
"טיבי יועצו של ערפאת הוא שותפך": בן גביר מגיב ללפיד
"דיונים פופוליסטיים": מקלב על כינוס הועדה לדיון בחוקי פיזור הכנסת
"יהדות התורה לא תיכנס עם השמאל": לשכת גפני בתגובה לפרסומים
חוק האקלים של גילה גמליאל, אושר בקריאה טרומית במליאת הכנסת
"המשטרה חייבת לתת תגבור": מקלב על החיפושים אחר מוישי קלינרמן
"ללא בושה": הקואליציה הפילה את חוק הריבונות של סמוטריץ'
"יום שמחה": גפני בנאום סוער במליאת הכנסת
הקואליציה הפילה את חוק הריבונות של סמוטריץ'
הצעת החוק לפיזור הכנסת אושרה בקריאה טרומית