״ארדואן יהיה הראשון לחגוג!"

נשיא התאחדות המגזר העסקי בישיבת ראשי מאבק החקלאים: "לא יתכן שבשם השירות לצרכן יבצעו הרס מוחלט של ענף החקלאות בישראל"

״ארדואן יהיה הראשון לחגוג!" ראשי מאבק החקלאים

סיעת ש"ס אירחה היום (ב') את ראשי מאבק החקלאות נגד הרפורמה של שר האוצר לייבוא חקלאות מחול". בישיבה השתתפו שי חג'ג' יו"ר מרכז השלטון האזורי וראש מועצת מרחבים, דובי אמיתי נשיא התאחדות המגזר העסקי, עמית יפרח מזכ"ל תנועת המושבים ויו"ר חקלאי ישראל, אבו וילן מזכ"ל התאחדות חקלאי ישראל, מוטי אלקבץ יו"ר ארגון מגדלי העופות ויו"ר ועד ספסופה, שמעון ביטון יו"ר הועדה החקלאית מרום הגליל ויו"ר ועד אביבים, וחכ"ל דני סיידה יו"ר ש"ס בהסתדרות.

בישיבה העלו המשתתפים את החשש הגדול מרפורמת ליברמן לייבוא מוצרי חקלאות מחו"ל ולחיסול ענף החקלאות בישראל. "לא יתכן שבשם השירות לצרכן יבצעו הרס מוחלט של ענף החקלאות בישראל. להביא את הרפורמה כמות שהיא זה להביא לכאן את הטורקים והמצרים והירדנים כדי לעשות מסיבה על הגב שלנו, וארדואן יהיה הראשון לחגוג", אמר דובי אמיתי.

יו"ר ש"ס הרב אריה דרעי טען: "ש"ס עמדה תמיד לימין החקלאים וההתיישבות. במשך שנים רבות הנציגים שלנו בכנסת ובממשלה פעלו ללא לאות למענם. מדינה שלא יודעת להעריך את אנשי האדמה שלה ורוצה להסתמך על "ידידים" מהאזור – לאן נגיע. כמי שמסתובב ומכיר את קו העימות, אם לא יהיה לחקלאים את הביטחון המינימלי הכלכלי הזה, שום השקעה במיגון של מיליארדים לא תעזור. יצטרכו לשים שם חטיבות של צבא. לכן, אנחנו בש"ס נפעל בכל הוועדות שיש לנו כדי לסכל את הרפורמה הזו".

ראשי מאבק החקלאיםראשי מאבק החקלאים
ח''כ כהנא על בנט: "מעוניין להפסיק את תפיסת העולם החרדית"
הליכוד על בנט: "משסה הורים אלו באלו"
בנט: "אני רוצה שההורים יריבו אחד עם השני"
לקראת חקירת פרשת הצוללות? בנט נפגש עם יו״ר התנועה לאיכות השלטון
בן גביר: "ההר הוליד עכבר, בנט צריך להתנצל"
חה"כ אבי מעוז הגיש בג"צ נגד ניר אורבך ומיקי לוי
בנט: "למדנו שהטלת הספק היא תנאי הכרחי לניהול חיינו"
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
כאסח בין ימינה ולציונות הדתית
גרמניה תעביר 100 מיליון יורו לרשות הפלסטינית