ח''כ פרוש הותקף: אלמונים ניסו לגזוז את זקנו

יו''ר האופוזיציה נתניהו הגיב: "קורא למשטרה לתפוס את האחראים למעשה האלים והמסוכן הזה"

ח''כ פרוש הותקף: אלמונים ניסו לגזוז את זקנו

תקרית חריגה: ח''כ מאיר פרוש הותקף בפתח ביתו על ידי רוכבי אופנוע כאשר ניסו לתקוף את הח''כ ולתלוש את זקנו.

האירוע החל כאשר יצא הח''כ מפתח ביתו בירושלים, אלמונים שאלו לזהותו ווידאו כי הוא ח''כ מאיר פרוש ומיד לאחר מכן משכו בזקנו וניסו לתקוף את הח''כ. ח''כ פרוש הצליח להדוף את הפורעים והם נמלטו מיד מזירת האירוע. כעת מתבצעות סריקות לאיתורם.

מהמשטרה נמסר: "לפני זמן קצר דווח למשטרה על תקיפתו של נבחר ציבור בסמוך לביתו בעיר ירושלים. על פי החשד, שני חשודים תקפו את נבחר הציבור ונמלטו מהמקום והוא אינו נזקק לטיפול רפואי. בשעה זו כוחות משטרה עורכים סריקות אחר החשודים ונפתחה חקירה במשטרה".

ח״כ יעקב ליצמן הגיב: "מזועזע מתקיפתו האלימה נגד ח״כ הרב מאיר פרוש בידי פורעים מסוכנים בירושלים. מדובר בשפל חדש ומסוכן וחציית קו אדום. על המשטרה לפעול במהירות ולשים ידה על התוקפים ולפעול נגדם בכל חומרת הדין. לא מתקבל על הדעת ולא ייתכן שאיש ציבור יותקף, ייפגע או ירגיש מאויים בשל כל סיבה שהיא".

ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו הגיב: "שוחחתי כעת בטלפון עם ח״כ מאיר פרוש ודרשתי בשלומו. אני קורא למשטרה לתפוס את האחראים למעשה האלים והמסוכן הזה".

יו"ר הכנסת ח"כ מיקי לוי שוחח עם פרוש והביע זעזוע מהתקיפה. "אני מזועזע עד עמקי נשמתי מהתקיפה המכוערת והאלימה של חבר הכנסת פרוש", מסר. "שוחחתי עימו כדי לשאול לשלומו ולקבל פרטים באשר לאירוע.

עוד אמר: "לאחר מכן, שוחחתי עם מפקד מחוז ירושלים ודנתי עימו בדרכים לתפוס את התוקפים. הודיתי לו על הנחישות והרצינות שבה המשטרה תופסת את האירוע החמור. תקיפת אנשי ציבור היא מעשה הרסני לדמוקרטיה, וכך צריך להתייחס אליה".

ח''כ מאיר פרוש
נס: מחבל חדר לישוב - אין נפגעים
ההסתננויות של שב"חים הולכות וגוברות, הענישה דווקא מצטמצמת
גדר ללא הפרדה: השלמת הבנייה אינה נראית באופק
מטר מהחייל: מחבל ניסה לדקור חייל ונוטרל
אבו מאזן התקשר לאחיו של המחבל מג'נין והביע תנחומים
בעקבות הפיגוע: שביל אופניים יפתח באלעד
"התעללות פדגוגית": הרשות הפלשתינית הקצינה את תכני ההסתה נגד ישראל
אתגר השבח''ים: מי יהיה זכאי להיתר עבודה ואיך נמנעים מפרצות בגדר
סוכל פיגוע: נתפס מחבל עם גרזן ומכתב התאבדות
התמורה לעבאס תמורת הישארות בקואליציה: עשרות מליונים לג'יסר א-זרקא