ח''כ מקלב: "אסור שמקרים מעין אלו יעבור לסדר היום"

ח''כ מקלב על ריסוס צלבי הקרס בבית הכנסת בבני ברק: "המראות הללו שהגיעו לפתחה של העיר בני ברק הינם תוצאה ברורה של ההסתה של ליברמן"

ח''כ מקלב: "אסור שמקרים מעין אלו יעבור לסדר היום" מקלב

כפי שדיווחנו מעל 'בימה' זו, צלבי קרס רוססו על קירות שני בתי כנסת בעיר בני ברק.

ח"כ אורי מקלב הגיב על ריסוס צלבי הקרס בבית הכנסת בבני ברק: "המראות הללו שהגיעו לפתחה של העיר בני ברק הינם תוצאה ברורה של ההסתה של ליברמן המתמשכת חודשים ארוכים בנסיון להביא לפילוג וקיטוב בעם. רוב הציבור בארץ סולד מכך אך מערכת הכפשות וההשמצות של השמאל והתקשרות מביאה למקרים נוראיים מעין אלו, אסור שמקרים מעין אלו יעבור לסדר היום, אין מדובר במקרה הראשון שהיה במקום".

עוד אמר: "פניתי כבר הערב למפכ"ל המשטרה בכדי לדעת כיצד הם פועלים בכדי שלא נגיע לפגיעה בנפש חלילה. אני קורה לשר לבטחון פנים שלא להניח למקרה זה ולמצות את החקירה עד תום".

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר מסר בתגובה: מחריד. רק כשמדובר בנערים שמציירים על קירות מסגד, המדינה רועשת וגועשת. כשהמקומות הקדושים לעם היהודי מחוללים, אני תוהה לאן נעלם ראש הממשלה, לאן נעלם נשיא המדינה, היכן מתחבא השר לשירותי דת ואיפה נעלמו אבירי שלטון החוק מהשמאל. אני דורש הקמת צוות חקירה מיוחד שיחקור את הנושא, לפחות כפי שנעשה באירועי תג מחיר".

ח''כ אייכלר הגיב: "הלב היהודי כואב ודאוב מול המראות והתמונות בבית הכנסת בבני ברק שחולל על ידי פורעים אנטישמיים. אך אי אפשר שלא לחשוב מהיכן נובעת אותה שנאה תהומית. רק לפני שבוע בשבת השתולל פורע בחיפה עם סכין קצבים ואיים על חרדים וריח השריפה עולה בכל ריכוזי שונאי החרדים".

ח''כ אייכלר הוסיף: "אין ספק שההסתה של הפוליטיקאים והתקשורת נגד המגזר החרדי מחלחלת לשכבות עמוקות בנפש המתבוללים, ומתפרצת לעיתים קרובות בדרכים חשוכות שמזכירות ימים אפלים. כאשר מסיתים ציבורים שלמים כביכול החרדים אשמים בקורונה, במצוקת המצב הכלכלי ובמה לא, לא פלא שהמוסתים דעתם נטרפת עליהם, והם מביעים את שנאתם בחולניות. על העם היהודי להזדעק נגד המקרה המצער בבני ברק, ולא פחות מכך נגד המסיתים בפוליטיקה ובתקשורת".

מארגון בתי הכנסת נמסר: "חילול בית הכנסת בבני ברק: אינו המקרה הראשון שבתי כנסת בישראל מחוללים בחודשים האחרונים- כפי שאנו זוכרים מתקופות אפלות בהיותנו בגולה‎‎".

עוד נמסר: "הארגון העולמי של בתי הכנסת מביע זעזוע עמוק מחילול והשחתת בית הכנסת בבני ברק. לצערנו, זהו אינו המקרה הראשון בחודשים האחרונים שבתי כנסת בישראל מחוללים כפי שאנו זוכרים מתקופות אפלות בהיותנו בגולה. אנו קוראים למשטרת ישראל ולגורמי אכיפת החוק לפעול במהירות על מנת לאתר את הפורעים ולמצות עימם את מלוא חומרת הדין".

תחזית מזג האוויר: אפשרות לגשם מקומי
זיהום נרחב בנחלי הצפון
יו"ר ועדת החוקה: פטור מתו ירוק לילדים עד גיל 12 לחוה"מ סוכות
שוב: המשטרה "התלבשה" על חסיד ברסלב ששב מאומן
החל מהלילה: ההסכמון יופעל על כלל חבי הבידוד
מודיעין עלית: תלמוד תורה עלה באש
מעקב פולשני: התו הירוק יעבור לברקוד
"ההתנהגות שלהם כמו של הטאליבן או הקו קלוקס קלאן"
אושרה המשך חובת עטית מסכה בהתקהלויות בשטח פתוח
"מתנות" לחופש: המשטרה חילקה 2,000 דוח''ת ביום על אי-עטיית מסכה