סגן שר הפנים, הרב בן צור, ביקר בחוף הים בראשון לציון ושיבח את הנגשת החוף הנפרד

סגן השר, הרב יואב בן צור, נפגש עם ראש העירייה, רז קינסטליך וסגנו אריה כהן ושיבח את פעילות העירייה להנגשת חופי הים ובהם החוף הנפרד

סגן שר הפנים, הרב בן צור, ביקר בחוף הים בראשון לציון ושיבח את הנגשת החוף הנפרד בימה - המעודכנים מעדכנים

סגן שר הפנים ביקר בחוף הים בראשון לציון

סגן השר, הרב יואב בן צור, נפגש עם ראש העירייה, רז קינסטליך וסגנו אריה כהן ושיבח את פעילות העירייה להנגשת חופי הים ובהם החוף הנפרד בפני סגן השר הוצגו התוכניות לפיתוח רצועת החוף שרובו מוחזק על ידי צה"ל הבטיח לסייע למציאת פתרון לסוגיה.

סגן שר הפנים והממונה על החופים, הרב יואב בן צור, נפגש היום עם ראש העירייה, רז קינסטליך וסגנו, אריה כהן, בחוף הים בראשון לציון ושיבח את פעילות העירייה להנגשת כל חופי העיר ובהם החוף הנפרד. כזכור, בחוף הנכים ובחוף הנפרד נסלל שביל גישה עבור נכים עד לקו החוף הרטוב. כמו כן נוספו כעשרים מקומות חנייה השמורים לנכים.

ראש העירייה רז קינסטליך, אמר: "הים צריך להיות נגיש לכולם, זו המחויבות המוסרית שלנו לאפשר תנאים בסיסיים לשילוב אנשים עם מוגבלויות בחברה. עיריית ראשון לציון שמה למטרה מתן איכות חיים לכלל התושבים המבוסס על עקרונות של ערכים חברתיים וביניהם צדק ושוויון חברתי".

במהלך הסיור, מנהל אגף חופים ואגמים, אלי שוורצברג, הציג בפני סגן השר את התכניות לפיתוח רצועת החוף והאתגר שעומד בפני העירייה כאשר רובו של החוף מוחזק על ידי צה"ל. סגן השר הבטיח לקיים פגישה בנושא עם השר לנושאים אזרחיים וחברתיים במשרד הביטחון, מיכאל ביטון, כדי למצוא פתרון לסוגיה.

בהמשך נפגש סגן השר וראש העירייה עם בעלי עסקים בחוף, הם קיבלו סקירה נרחבת על הפעילות העסקית וסכמו על גיבוש מתווה פעולה לסיוע למסעדות ובעלי המתחמים באזור. ראש העירייה הודה לסגן השר על ההירתמות ועל הסיוע והם סכמו להמשיך ולשתף פעולה בעתיד.

בימה - המעודכנים מעדכנים
חיפושים נרחבים כעת אחרי שני ילדים שנעלמו עקבותיהם בדרום הארץ
הנשיא ריבלין בפנייה נרגשת להורים "אל תגידו לי זה לא יקרה״
תחזית מזג האויר -חם מהרגיל לעונה, בשבוע הבא ייתכן גשם מקומי
1,055 חולים חדשים מאתמול בחצות מספר הנפטרים עלה ל573
האם החל טרור חטיפות? ניסיון חטיפה היום ביו"ש
החל שוב טרור הבלונים מעזה לעבר העוטף
מכונית עלתה באש במנהרת תל חדיד בכביש 6 ליד בן שמן
בני ברק: מעמד חלוקת קונטרסי חידושי תורה של תלמידי התלמודי תורה בעיר
תחמושת ואמלחים רבים נמצאו בישוב יפיע בצפון
קץ בישיבות: שר האוצר מתנגד לתקציב המיועד לבני הישיבות