הלווית הגאב''ד: כך מסע ההלוויה מתקדם בירושלים

צוותי הרפואה של איחוד הצלה מאבטחים כעת רפואית את שלומם של משתתפי מסע הלוויית מרן גאב"ד העדה החרדית בירושלים הגאון רבי יצחק טוביה וייס זצ"ל עקב מזג האווי...

הלווית הגאב''ד: כך מסע ההלוויה מתקדם בירושלים

צוותי הרפואה של איחוד הצלה מאבטחים כעת רפואית את שלומם של משתתפי מסע הלוויית מרן גאב"ד העדה החרדית בירושלים הגאון רבי יצחק טוביה וייס זצ"ל

עקב מזג האוויר השרבי השורר כעת בירושלים קוראים ב'איחוד הצלה' למשתתפי ההלוויה להרבות בשתייה, מתנדבי 'איחוד הצלה' מסייעים אף בחלוקת שתייה למשתתפי ההלוויה. באבטחת מסע ההלוויה משתתפים גם אמבולנסים ואופנולנסים של הארגון.

אלי פולק מנכ"ל איחוד הצלה מסר: "ברצוני לחדד את האזהרה מהלוויות קודמות כי ראוי להימנע מטיפוס על גגות ומרפסות שעקב עומס של בני אדם עלולות לקרוס ולגרום לאסונות ופציעות. חשוב לנקוט בכללי הבטיחות והזהירות בכדי למנוע פציעות קשות ואסונות כמו שקרו למרבה הצער בהלוויות קודמות".

גלעד סלומון מנהל אגף מבצעים באיחוד הצלה הוסיף: "כהפקת לקחים מהלוויות קודמות שנאלצנו לטפל בעשרות נפגעים כתוצאה מנפילות מגובה וחבלות עקב הדוחק הרב, אנו קוראים לציבור הרחב לנקוט בכללי הבטיחות והזהירות בכדי למנוע פציעות קשות ואסונות מיותרים".

מיקי כהן מנהל מרחב ירושלים באיחוד הצלה סיפר: "אמבולנסים של איחוד הצלה בסיוע וליווי רפואי של רופאים פרמדיקים וחובשים מתנדבים באיחוד הצלה מאבטחים רפואית את מסע ההלוויה. המתנדבים ביחידת האופנועים של איחוד הצלה (אופנולנסים) ערוכים אף הם לתת מענה רפואי מהיר ומיידי (גם במקרים רפואיים בצירים שייחסמו) במידת הצורך".

ברגעים אלו נפתחו לתנועה הרחובות הבאים:

- שדרות גולדה מאיר.

- רחוב בר אילן.

כמו כן, בסביבות השעה 13:00 צפויים להיסגר הרחובות הבאים:

- נביאים

- נביאים "קטן"

- סולטן סולימאן

- רוקפלר ועד להר הזיתים.

מסע הלווית הגאב''דמסע הלווית הגאב''ד
לאחר שהחלים מהניתוח: הפוסק הגרי"א דינר חזר למסירת שיעורו היומי
תיעוד: בישיבת 'באר ישראל' ספדו לראש הישיבה
שמחת חיים מסביב לשעון? זה אפשרי! - הרב אליהו רבי
הדף היומי מסכת נדרים דף לה
הדף היומי מסכת נדרים דף לד
מה הורס לנו את המצפון? מדהים! - הרב אליהו רבי
בבני ברק חגגו שבע ברכות לנכדת המרא דאתרא
שמחת הווארט בחצרות מודזיץ- שידלובצא- ערלוי בני ברק
רה"י נגד שרת התחבורה היוצאת: "את ואלף כמוך ילכו לאבדון"
הדף היומי מסכת נדרים דף לג