"שרת התחבורה הכושלת בתולדות המדינה": מחאת נהגי האוטובוסים

לקראת השביתה המתוכננת השבוע וצעדי המחאה שהחלו בשבוע שעבר וצפויים להתגבר השבוע, הגיעו הבוקר נהגי האוטובוסים לביתה של שרת התחבורה מירב מיכאלי כדי למחות על...

"שרת התחבורה הכושלת בתולדות המדינה": מחאת נהגי האוטובוסים

לקראת השביתה המתוכננת השבוע וצעדי המחאה שהחלו בשבוע שעבר וצפויים להתגבר השבוע, הגיעו הבוקר נהגי האוטובוסים לביתה של שרת התחבורה מירב מיכאלי כדי למחות על מצבם הקשה. הנהגים, שבאו עם תופים ושלטים במחאה על הקריסה של התחבורה הציבורית בישראל וההתעלמות המוחלטת והכתף הקרה לה זוכים הנהגים מהשרה.

משה מאירסדוף נהג שהשתתף במחאה אמר: "למרב יש אולי נהג פרטי, לאזרחי ישראל אין. עצוב לראות איך שרת התחבורה הרגה את התחבורה הציבורית בימים שבהם צריך אותה יותר מכל. דווקא כשיוקר המחיה עולה, הדלק עולה, עבודות הרכבת סותמים את הכבישים – מרב החליטה לחסל את התחבורה הציבורית. מרביצים לנו, פוגעים בנו וכל זה במשכורת הכי נמוכה במשק. מירב מיכאלי, שרת התחבורה הכושלת בתולדות המדינה".

ישראל גנון, יו"ר ארגון נהגי האוטובוסים מבית ההסתדרות הלאומי שהשתתף במחאה מסר כי: "בן גוריון מתהפך בקברו ממחליפתו הכושלת. לא יכול להיות ששכר הנהגים יהיה שכר רעב. נהגים אוספים בקבוקים למחזור כדי לסגור את החודש. הגיע הזמן ששכר הנהגים יהיה ראוי. אחרת עוד אלפי נהגים יברחו מהמקצוע".

מחאת נהגי האוטובוסים
יוסי דגן: "הצדק והאמת ניצחו את ה Bds והאנטישמיות"
נחשף בכנסת: המדינה מפקירה את האכיפה בכבישים ביהודה ושומרון
שוב: הנהגים ישביתו את התחבורה הציבורית ביום חמישי
נמשיך להיתקע בדרכים? זהו חוק המטרו שעומד בלב המחלוקת בכנסת
אושר בטרומית: אבו כביר יחלל שבת
בג'יפ יוקרתי: נתפס "קבצן" - ו'נכד של רב מקובל'
"זו חרפה": תושב השומרון שהותקף ע"י פלסטינים ונעצר על לא עוול בכפו
מחר: נהגי האוטובוסים בשביתה חדשה
לראשונה מיום הקמת היישוב: המועצה המקומית שיפצה אולמות לימוד ושמחה
ירושלים: אירוע שריפה בבניין מגוררים בשכונת סנהדריה