סיקור חיובי בתקשורת הערבית לביקור המתנחלים בדובאי

התלהבות בתקשורת הערבית בעקבות ביקור המשלחת מהשומרון בדובאי. המארחים האמירתים הוציאו סרטון המפאר את הביקור והפיצו ברשתות החברתיות. הרשות הפלסטינית זועמת

סיקור חיובי בתקשורת הערבית לביקור המתנחלים בדובאי

סיקור חיובי בתקשורת הערבית לביקור המשלחת משומרון בדובאי

סערה בעולם הערבי: ביקור ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן בראש משלחת אנשי עסקים מהשומרון לדובאי לא השאירה את העולם הערבי אדיש, בתקשורת הערבית סוקר הביקור בהרחבה, בין היתר בבאל-ערביה, המושך לדף הפייסבוק שלו למעלה מארבעה מיליון עוקבים, אל ג'זירה הקטארית, אולטרה פלסטין, פלסטין עכשיו, בעיתון הכלכלי המצרי אל - מל, כלי תקשורת מטורקיה דיווחו גם כן על הביקור גם בתקשורת האמירתית סוקר הביקור והמארחים של המשלחת הפיצו ברשתות החברתיות בדובאי סרטון תדמית בנושא בו הם מציינים בין השאר כי הם מקיימים שתפ עם ראש המועצה האזורית שומרון.

נביל שעת' שר החוץ הפלסטיני לשעבר וחבר צוות המשא ומתן הפלסטיני לשיחות עם ישראל הגיב בחריפות לקבלת הפנים החמה שניתנה מהשומרון באיחוד האמירויות ואמר כי מדובר באירוע "כואב" וכי המתנחלים הם הביטוי לתקופנות הישראלית נגד הפלסטינים וכי שיתוף הפעולה בין המתנחלים לאמירתים הוא כואב במיוחד. דבריו בנושא סוקרו בתקשורת הבינלאומית בין השאר עי סוכנות הידיעות הבינלאומית AP.

גם ארגון הטרור החזית הדמוקרטית פרסם תגובה קשה לחיבוק החם שניתן למשלחת מהשומרון עי אנשי העסקים והבכירים בדובאי וכתב:

"החזית הדמוקרטית מגנה את קבלת הפנים שעשו באיחוד האמירויות למשלחת מההתנחלויות ועל הכוונה לרכוש מוצרים מההתנחלויות".

כזכור, ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן ביקר בשבוע שעבר בדובאי והוביל קבוצה של אנשי עסקים מהשומרון שנפגשו עם מקביליהם באמירויות. במהלך השיחות נוצרו קשרים ושיתופי פעולה בין אנשי העסקים מהשומרון לאנשי העסקים מהאמירויות.

ראש המועצה האזורית יוסי דגן אמר כי הם אופטימים לגבי המשך שיתוף הפעולה בין אנשי עסקים בשומרון לאנשי עסקים בדובאי: "קבלת הפנים החמה מראה שיש עתיד לשיתוף פעולה בין הצדדים. תגובת ה'רשות הפלסטינית' וארגון הטרור החזית הדמוקרטית היא חלק מדרך הטרור בה נוקטת ה'רשות' דרך שעוצרת כל פיתוח גם כשהוא לטובת תושבי האיזור כולם. בתפיסתי תפקיד המועצה הוא גם לפתוח אפיקים כלכליים לחברות ועסקים באיזור. אני מבטיח שנפעל בכל הדרכים שברשותנו בכדי להמשיך ולקדם את שיתוף הפעולה הזה ולהביא לשגשוג כלכלי לשני הצדדים שיועיל הן לשומרון הן לדובאי והן לערביי יוש שמועסקים באיזורי התעשייה בכל יוש" בהתייחס לדבריו של נביל שעת' אומר דגן: "אלו פרפורי גסיסה של הנהגה טרוריסטית ומושחתת שכל מטרתה הנצחת הסכסוך"

מה זה? יצור לא מזוהה נתפס במצלמה
לאחר האזהרות לאיראן: תקרית צבאית בקרבת חופי איחוד האמירויות
צפו: כך חוצים את הצומת כאשר הכביש מוצף
צפו: גם דובים באים לרחוץ בבריכה
לוויין רוסי גרם לאיבוד שליטה בתחנת החלל הבינלאומית
רבני הקהילות באירופה הוכשרו לדווח על תכנים אנטישמיים ברשת
ראש השנה מתקרב: בבלארוס כבר מוכנים לחסידים
יו"ר הפרלמנט הטורקי: "טורקיה ואזרבייג'ן מקימות צבא מאוחד"
לקראת היום הקדוש: הכנות לקליטת מאות חסידים מכל העולם • גלריה
אוקראינה: 3 בחורי ישיבה נהרגו בהתרסקות מטוס קל