סמוטריץ' לבנט: מזמין אותך לעימות • צפו

יו״ר הציונות הדתית ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ פונה הערב לח״כ נפתלי בנט אחרי שכינה אותו ״ילד כאפות, וסמרטוט שכולם בזים לו״ והזמין אותו לעימות

סמוטריץ' לבנט: מזמין אותך לעימות • צפו

סמוטריץ מזמין את בנט לעימות

קמפיין הציונות הדתית

יו״ר הציונות הדתית ח״כ בצלאל סמוטריץ׳ פונה הערב לח״כ נפתלי בנט לאחר שהאחרון ביזה אותו בגלי ישראל: "עמדתי הרבה יותר מבצלאל והבאתי הישגים". טען בנט והוסיף: "כואב לי שהוא שוב חוזר להיות מש״ק דת כזה כנוע, מעין ילד כאפות של ביבי, זו לא הדדך הנכונה, ביבי בז למי שבכיס שלו״.


בעקבות זאת, סמוטריץ' יצא נגד בנט ואף כעת מזמניו לעימות: "נפתלי אחרי חודשים שבהם אני מנסה לנהל איתך שיח ענייני חברי ומכובד סביב ערכים ובעיקר סביב הדרך לממש אותם בשדה הפוליטי המורכב אתה בוחר בימים האחרונים במקום לפזר את מסך הערפל ולומר דברים ברורים ללכת ולעסוק בשיח של הכפשות וכינויי גנאי.


איך כבר לא קראת לי? מש״ק דת, גבאי בית כנסת, ילד כאפות, סמרטוט שכולם בזים לו ואפילו אבק על החליפה של נתניהו. אתה ואני יודעים מצויין שישבנו בחדר ודיברנו על ערכים ולא הגענו להסכמות ולכן נפרדו דרכנו. אני חושב שמגיע לציבור לדעת על מה ולמה. בא נפגש עוד היום איפה שתגיד מתי שתגיד. אתה תציג את האני מאמין שלך ואני את האני מאמין שלי. נעשה את זה הכי ענייני והכי חברי אבל ניתן לציבור לדעת מה ההבדל בינינו וניתן לו לשפוט.


אתה תוכל לשאול כל שאלה, אני מבטיח לענות. אתה תידרש לענות על השאלה הפשוטה- במידה ויש 61 לממשלה של ימין אמיתי עם הליכוד בראשות נתניהו, האם אתה בא או שאתה מנסה לסחוב את הימין והציונות הדתית להרפתקה עם השמאל?


האם אתה עדיין מחויב למימוש ערכי הימין והציונות הדתית? או כמו שאמרת בעבר, אתה שם הכל בצד והולך להקים ממשלת ׳לא קורונה, לא מעניין׳. אם אתה עדיין מחויב נדמה לי שתצטרך לדעת להסביר איך אתה עושה את זה בממשלת ימין, מה שאתה קורא אבל בלי 30 מנדטים של הליכוד ושל נתניהו.


נדמה לי שלציבור מגיע לדעת את האמת. ובאמת עזוב אותך מהעלבות והכפשות, לא מתאים, לא לך, לא לי ובעיקר לציבור שאותו אנחנו רוצים לייצג.

יוצרים מגעים? גפני ולפיד יפגשו
מליאת הכנסת: הסצנות הקדושות של ינון אזולאי
שר החוץ גבי אשכנזי נפגש עם שר הקבינט הבריטי מייקל גוב
"בנט ישמור לו את כל הישיבות של הציונות הדתית, החרדים ידפקו"
"אם לא תקום ממשלה כזו, אנו הולכים לבחירות חמישיות"
ח''כ מרגי מתלהב: "הבנים שלי לוחמים בצה"ל"
הוועדה המסדרת ננעלה ללא הסכמות
דרעי מנסה לשכנע: "זה הפתרון הכי דמוקרטי שיכול להיות" • צפו
סמוטריץ' לבנט: המשחק שלך משמר את הכאוס הפוליטי
לפיד: "אנחנו חייבים להחזיר את האמון בין האזרחים להנהגה"