חורש את הארץ בסימן: "צפון-ברך"

אבוטבול חורש את הארץ בסימן: "צפון-ברך" • במסע בחירות מיוחד יצא הבוקר (ב׳) אבוטבול מש״ס לצפון הארץ לערים שעליהם מונה ע״י אריה דרעי ללוות את הנציגים המקומ...

חורש את הארץ בסימן: "צפון-ברך"

אבוטבול חורש את הארץ בסימן: "צפון-ברך" •

במסע בחירות מיוחד יצא הבוקר (ב׳) אבוטבול מש״ס לצפון הארץ לערים שעליהם מונה ע״י אריה דרעי ללוות את הנציגים המקומיים במלאכת עבודת הבחירות הקרבות.

אבוטבול דיבר עם הנציגים על גודל המשימה העומדת בפתחנו לשינוי המצב הקשה הקיים בענייני הדת, ביוקר המחיה ושאר הנושאים בהם הממשלה הנוכחית הרסה כל חלקה טובה שהיתה, הן בצביון היהודי של המדינה שנשחק והן בכלכלה הרעועה הגובה מכל אזרח מחיר כבד תרתי משמע.

אבוטבול הדגיש וציין את החשיבות של איחוד השורות בכל עיר ועיר לגשר ולפשר עם כל החוגים והקהלים המזוהים עם תנועת ש״ס ע״מ להביא כדברי היו״ר דרעי בכנס בעיר בית שמש להצלחה מקסימאלית לתנועה, דבר שישפיע גם במישרין להצלחה בבחירות המונציפאליות בעוד כשנה אי״ה.

בעיר חדרה נפגש עם הנציגים בועז ביטון ומשה אלמליח, בעיר חריש עם הנציג שלמה פרץ, בעיר טבריה עם הנציג יוסי אוקנין, בעיר קריית שמונה עם הנציג יהודה חיים, ובעיר חצור הגלילית עם הנציג יצחק מלכה. יצויין שהביקור נערך בתיאום עם מנהלי האזורים נתנאל חיאק ויוסף חיים קקון שיצטרפו לסדרת הביקורים הבאים שיערכו בהמשך ע״מ לסייע להצלחת המערכה הגדולה.

ח״כ משה אבוטבול הודה לנציגים על הסקירה המקיפה על הפעילות התורנית הנעשית בעירם וחולקו משימות להמשך המערכה, ואמר: ״שמחתי לראות מקרוב חברים מלאים רצון ואנרגיה חיובית לפעול בכל הכח בבחירות למען תנועתנו תנועת ש״ס כקריאתם של כל גדולי הדור ולצורך כך יפעלו לגיוס כלל מנהלי המוסדות התורניים ראשי הקהילות והפעילים המרכזיים בכינוסים הבאים שיערכו בעירם אני בטוח בעז״ה שנצליח להגדיל תורה ולהאדירה ולהחזיר עטרה ליושנה״.

חורש את הארץ בסימן:
גנץ דחה את בקשת בן גביר לבקר את החייל שנשלח למחבוש
הרמטכ"ל ונתניהו תוקפים את בן גביר: להשאיר את צה"ל מחוץ לפוליטיקה
הבקשה של בן גביר מגנץ: "ברצוני לבקר את החייל בבית הכלא הצבאי"
אייזנקוט: "התנהגות הקואליציה העתידית עשויה להביא לפירוק הצבא"
החייל שקרא "בן גביר יעשה סדר" - נשלח ל-10 ימים בכלא צבאי
דרעי זועם: לא מצליח להבין איך לא החלפנו את יו"ר הכנסת
'נעם' ו'הליכוד' חתמו על הסכם: מעוז ישמש כסגן שר
לאחר שהתפטר מההמשלה ומהכנסת: בנט יוצא למסע הרצאות בעולם
דרעי יקבל את הפנים והבריאות, בסביבתו דוחים את הביקורת
גנץ: נתניהו יוצר לבן גביר צבא פרטי ביו"ש ומסכן את הפעלת הכוח