הידרדרות במצבו של ח"כ ביטן: חובר למכונת "אקמו"

הידרדרות במצבו של חה"כ דוד ביטן שחלה בקורונה. הבוקר חובר ביטן למכונת "אקמו", "אנחנו מבקשים לקוות ולהמשיך להתפלל" מסרו ממשפחתו

הידרדרות במצבו של ח"כ ביטן: חובר למכונת "אקמו" דוד ביטן

הידרדרות והחמרה במצבו של חבר הכנסת מהליכוד דוד ביטן אשר חלה לאחר שנדבק בנגיף הקורונה.


לאחר שהגיע אתמול, יום ראשון לבית החולים 'שיבא' בתל השומר לבדיקות ואושפז, הבוקר בהמלצת הצוות הרפואי הוחלט לחבר את ביטן למכונת "אקמו" (מכונת לב ראה) במצב עירות מלאה. הוא ממשיך לתקשר עם סביבתו. מצבו עדיין קשה אך יציב.


משפחתו מבקשת להודות לצוות הרפואי, "דוד מטופל במסירות ובאחריות ע״י צוות בית החולים שיבא ואנו מבקשים להודות להם."


כמו כן, מבקשת המשפחה להודות לכל המכרים והחברים על הדאגה וההתעניינות "אנחנו מבקשים לקוות ולהמשיך להתפלל לבריאותו של דוד".


התפללו לרפואתו של דוד בן מרגלית בתוך שאר חולי ישראל.


שר הפנים אריה דרעי איחל לביטן: מתפלל להחלמת דוד בן מרגלית ביטן שמאושפז במצב קשה לאחר שחלה בקורונה. בע״ה דוד ידידי יחלים ויחזור במהרה לאיתנו.


גם חה"כ אוריאל בוסו איחל: רפואה שלימה במהרה לידידי חה"כ דוד ביטן. נתפלל יחד עם כל אזרחי ישראל לרפואתו של דוד בן מרגלית שיחזור לפעילות ועשייה מלאה מתוך בריאות איתנה אמן.


לפני שבוע גילה ח"כ ביטן כי חלה בקורונה, ביום רביעי האחרון פורסם בחדשות 12 כי גורמים בכירים במערך החקירות האפידמיולוגיות טוענים שהוא הפר את הנחיות משרד הבריאות. זאת, בכך שנפגש עם אנשים למרות שסבל משיעול. ביטן הסביר את התנהלותו בכך שהתסמינים שחווה לא היו תסמיני קורונה, ושיעולו היה לח.


בשיחה עם 'חדשות 12' הסביר ח"כ ביטן: "חשבתי שיש לי שפעת ולא יותר מזה. לא היה לי חום דווקא, אלא היו לי תסמיני קירור ושיעול עם ליחה. זה התחיל ביום חמישי בלילה, ולאחר מכן נפגשתי עם אנשים. חשבתי שיש לי שפעת. בסופו של דבר - ברגע שהרגשתי חולה רצתי לעשות בדיקה".

ח''כ כהנא על בנט: "מעוניין להפסיק את תפיסת העולם החרדית"
הליכוד על בנט: "משסה הורים אלו באלו"
בנט: "אני רוצה שההורים יריבו אחד עם השני"
לקראת חקירת פרשת הצוללות? בנט נפגש עם יו״ר התנועה לאיכות השלטון
בן גביר: "ההר הוליד עכבר, בנט צריך להתנצל"
חה"כ אבי מעוז הגיש בג"צ נגד ניר אורבך ומיקי לוי
בנט: "למדנו שהטלת הספק היא תנאי הכרחי לניהול חיינו"
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
כאסח בין ימינה ולציונות הדתית
גרמניה תעביר 100 מיליון יורו לרשות הפלסטינית