בנט: "כל העובדים במשק יקבלו שכר גם על ימי הבידוד"

בנט בהצהרה לתקשורת בעקבות ההגבלות והזעם הציבורי הבא לאחריו. בנט 'ניבא': "יהיו אנשים רבים בבידודים, ולאותם בידודים יש גם מחיר כלכלי. לכן, כל העובדים במשק...

בנט: "כל העובדים במשק יקבלו שכר גם על ימי הבידוד"

בנט בהצהרה לתקשורת בעקבות ההגבלות והזעם הציבורי הבא לאחריו. בנט 'ניבא': "יהיו אנשים רבים בבידודים, ולאותם בידודים יש גם מחיר כלכלי. לכן, כל העובדים במשק יקבלו שכר גם על ימי הבידוד החל מיום הבידוד הראשון ויש מענה גם לעצמאים. אלה דברים שסגרנו מוקדם יותר מול שר האוצר והוא כבר הודיע על זה".

בנט התפאר בכך שבנוסף לחיסונים מחברת פייזר הביא אף תרופות מפייזר לקורונה: "הבאנו לישראל תרופות גם ממרק וגם מפייזר, בהיקפים גבוהים הרבה יותר משאר העולם, באופן יחסי".

בנט אמר כי מחמיר ביחס לבידוד הילדים כיוון שלדעתו לא התחסנו ילדים בכמות המספקת: "נוקטים בגישה מחמירה בכל מה שקשור לילדים, אין הקלות. מערכת החינוך כפופה לאותם כללים כמו כולם. ואכן, אנחנו נראה יותר ילדים שיהיו מבודדים כי לא מספיק ילדים עדיין התחסנו".

בנוגע לתורים הארוכים בנט ניסה ליצור מצג של הזדהות עם הציבור: "אני מבין. אם יש משהו שאני שונא באופן אישי זה לעמוד בתור, אני יודע כמה זה מתסכל".

מהליכוד נמסר בתגובה לנאום בנט: "נפתלי איבד שליטה על הקורונה, הפקיר את אזרחי ישראל לגורלם ושלח אותם לקנות על חשבונם בדיקות ביתיות שהמעבדות קבעו שאינן אמינות".

עוד זעמו: "נפתלי גם הפקיר את בעלי העסקים והעצמאים בעוד שאנו דאגנו לסיוע נדיב שהצילה את העסקים והעצמאים מפשיטת רגל והזניקה את כלכלת ישראל למרות משבר הקורונה. נפתלי - נכשלת, לך הביתה".

ראש הממשלה בנט
נשיא התעשיינים מזהיר: "אזרחי ישראל יעמדו מול מדפים ריקים"
פיגועי הטרור האחרונים פוגעים בענף הנדל"ן • מאמר מיוחד
‏הממשלה אישרה מתווה סיוע לעסקים
"סין פועלת נמרצות על מנת לתחזק את יציבות שרשרת האספקה העולמית"
הישג לחרדים: מענק עבודה יינתן מגיל 21
אושר: ''יופחת'' מס הדלק
ליברמן אישר: הדואר יופרט
לראשונה זה שנתיים: בנק ישראל צפוי להעלות היום את הריבית במשק
פינדרוס: "לא ויתרתם על 800 מיליון זה לא היה אמור להיכנס לתקציב"
שר האוצר ליברמן בהכרזה דרמטית: המס על הדלק יוזל