בן גביר התעלף ופונה ע''י מד''א לאחר שהשוטרים פינו את לשכתו

שוטרים תקפו את חבר הכנסת איתמר בן גביר במהלך ניסיון לפנות את הלשכה הפרלמנטרית. בן גביר התעלף, מד"א פינתה את בן גביר מהזירה. כפי שדיוונו מעל בימה זו, עשר...

בן גביר התעלף ופונה ע''י מד''א לאחר שהשוטרים פינו את לשכתו ח

שוטרים תקפו את חבר הכנסת איתמר בן גביר במהלך ניסיון לפנות את הלשכה הפרלמנטרית. בן גביר התעלף, מד"א פינתה את בן גביר מהזירה.

כפי שדיווחנו מעל בימה זו, עשרות שוטרים פשטו על בית המשפחה שהוצת בשמעון הצדיק, והוציאו ממנו באלימות מספר נערים ששמרו במקום. ח"כ בן גביר במקום: "המשטרה חצתה הערב כל גבול אפשרי. בזמן שיושבים נציגים עם מפקד המחוז באים עשרות שוטרים, מפעילים אלימות קשה, מנסים להרוס את הלשכה הפרלמנטרית והשיא - הוצאת פעילי הימין ששמרו על הבית באלימות. נישאר לישון כאן הלילה".

נזכיר כי בשבת השליכו מחבלים בקבוקי תבערה לבית משפחת יושבייב, כתוצאה מבקבוקי התבערה הוצת הבית, ובנס בני המשפחה לא שהו בבית בשבת וניצלו. כמו כן, הערב חברי הכנסת אחמד טיבי, אוסאמה סעדי ועופר כסיף (הרשימה המשותפת) בביקור אצל משפחת סאלם בשכונת שמעון הצדיק, ח''כ טיבי נפצע לטענתו מאלימות.

מח"כ טיבי נמסר: "אנחנו עדים הערב לעליית מדרגה באלימות המתנחלים ומנהיגיהם, בכנסת ובשלטון המקומי. ככה זה במציאות הישראלית, אין לאלימות גבולות ולא קווים אדומים. מי שמנשל משפחות מבתיהם ורכושם, מגרש אותם ומחרב את חייהם, גם יתקוף ויכה חברי כנסת, וימשיך, באין מפריע להחזיק במשרה ציבורית.

מנגד במשטרה טענו כי: "כוחות משטרה גדולים ממשיכים לפעול בשעות אלו לשמירת הסדר הציבורי ומניעת התפרעויות ואלימות בשכונת שייח׳ ג'ראח שבמזרח ירושלים. בשעות הערב אירעו במקום הפרות סדר לסירוגין, שכללו ידויי אבנים וירי זיקוקין, בין היתר, לעבר כוחות המשטרה הפועלים במקום. כוחות המשטרה פעלו להשלטת סדר ומניעת חיכוך, עימותים והתפרעויות אלימות, תוך שימוש באמצעים לפיזור הפרות סדר, הדיפת מתפרעים וביצוע מעצרים".

בן גביר התעלף
ביידן לא מחכה: לפיד רמז שיקשיח עמדות מול איראן
עצוב: פעוטה נחנקה ונפטרה בשכונה החרדית
סיכום חדשות השבת: איראן הודיעה על חידוש שיחות הגרעין
ריססה גרפיטי על בית כנסת ונעצרה
ניצול הלינץ' תחת חקירות קשות ומניעת שינה: "אודה בשב"כ ברצח היטלר"
עשרות ח''כים למפכ"ל וראש השב"כ: אפשרו לעצור הלינץ' לפגוש עו''ד
מורים בתיכון בעכו הסיתו ברשת נגד ישראל - וזומנו לשימוע
ארבל: "יש רגעים שבהם אי אפשר לשתוק"
הכירו: דחפור על שלט בצה''ל
בנט: "הכלל החדש שלנו הוא: מי ששולח - משלם"