ירושלים: הולך רגל חרדי נפגע מאוטבוס - מצבו קשה

צוותי הרפואה העניקו בדקות האחרונות סיוע רפואי ראשוני מציל חיים להולך רגל חרדי כבן 45 שנפגע מאוטובוס ברחוב יפו בירושלים, והוא פונה לביה"ח כשמצבו קשה

ירושלים: הולך רגל חרדי נפגע מאוטבוס - מצבו קשה אילוסטרציה

צוותי הרפואה של איחוד הצלה ומד"א העניקו סיוע רפואי ראשוני מציל חיים להולך רגל חרדי כבן 45 שנפגע מאוטובוס, ברחוב יפו בירושלים.


מדוברות מד"א נמסר: בשעה 16:42 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירושלים על הולך רגל שנפגע אוטובוס ברחוב יפו בירושלים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שערי צדק גבר כבן 60 במצב קשה עם חבלת ראש.


הפראמדיקים של מד"א הילה זאווי וניסן חפץ סיפרו: "הפצוע שכב על הכביש בסמוך לאוטובוס שהיה עם שמשה מנופצת. הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני בשטח שכלל קיבועים, חבישות ומתן חמצן ונוזלים ופינינו אותו בתוך דקות ספורות לחדר הטראומה בבית החולים כשמצבו קשה ויציב".


דני שמואלי חובש איחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום הולך הרגל שכב על הכביש, הוא סבל מחבלת ראש קשה, יחד עם חובשים נוספים של איחוד הצלה הענקתי לו סיוע רפואי ראשוני מציל חיים ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים כאשר מצבו מוגדר בשלב זה בינוני עד קשה".


מהמשטרה נמסר: "בוחני תאונות הדרכים של משטרת ישראל החלו בחקירת נסיבות תאונת דרכים בה הולך רגל נפגע מאוטובוס בעת שחצה את הכביש סמוך לתחנת רכבת קלה "טורים" בירושלים. הולך הרגל פונה לטיפול רפואי במצב בינוני-קשה (עפ"י גורמי רפואה)".

למרות אירוע הזיהום בחופים - עלייה באחוז החופים הנקיים
סטודנטים מכל העולם מתנדבים כדי להגן על ישראל ברשתות החברתיות
ראשי רשויות יהודים וערבים נפגשו עם צמרת המשטרה
התושבים התלוננו: לא שומעים את האזעקות
תלמיד ישיבה נפל מגובה באתר בניה בבני ברק ונפצע
בנו של אחד הנספים באסון במירון: "לא מבקשים נקמה, מבקשים נחמה"
אייכלר: "מדוע לא אושרה שאילתה דחופה בעניין המחסור החמור בממ"דים?"
2021? המבקר חושף את הכשלים הדיגיטליים של בתי הדין הרבניים
מבצע 'שומר החומות': עלה ל-12 מניין ההרוגים מתחילת המבצע
בשל כאבי גב: הנשיא ריבלין נדרש לבדיקה רפואית בבית החולים