יהדות התורה: "נילחם בחורמה מספסלי האופוזיציה"

לקראת האפשרות להקמת ממשלת בנט-לפיד, ביהדות התורה מוסרים כי ילחמו בחורמה מספסלי האופוזיציה, כנגד כל ניסיון פגיעה ביהדות ובזכויות הציבור החרדי כפי שעשו בעבר

יהדות התורה: "נילחם בחורמה מספסלי האופוזיציה" החכי

בסיעת 'יהדות התורה' מתכוונים ליום שאחרי נתניהו עם הקמת 'ממשלת שינוי' בהובלת נפתלי בנט ויאיר לפיד וללא הסיעות החרדיות.


בהודעה שיצאה מטעם הסיעה נכתב "לקראת האפשרות שתוקם ממשלת ''אחים'' חדשה, הודיעו חברי הסיעה כי יילחמו בחורמה מספסלי האופוזיציה, כנגד כל ניסיון פגיעה ביהדות ובזכויות הציבור החרדי".


בהודעה צויין "כפי שעשו זאת בעבר אל מול ממשלת ''האחים'' שהחזיקה מעמד בקושי שנה וחצי, כך חברי הסיעה ייאבקו בכל הכלים ובכל האמצעים גם הפעם".


עוד נכתב כי "הסיעה הביעה את תמיהתה לנוכח אלה שרוממות היושרה בפיהם, לתת את השליטה הכלכלית במשרד האוצר ובוועדת הכספים האמורה לפקח על פעולות האוצר לאותה מפלגה הידועה בחקירות נגד ראשיה ובכתבי האישום נגד בכיריה".


מוקדם יותר מסרו מסיעת 'ש"ס': "לאור כל מה שהוצג בפנינו על הארועים הפוליטיים בימים האחרונים, אנו משוכנעים בביטחון מוחלט כי יש אפשרות להקים מיידית ממשלת ימין בת 65 ח״כים. ההצעה שהועברה לנפתלי בנט ולגדעון סער יכולה להוביל להקמת ממשלת ימין אך לצערנו ממשלה כזאת לא קמה עד עתה רק משיקולים אישיים".


עוד מסרו בקריאה לחכ"י ימינה ותקווה חדשה "אנחנו קוראים לנפתלי בנט, איילת שקד, גדעון סער וזאב אלקין בקריאה אחרונה: אל תתנו ידכם להקמת ממשלת שמאל שתסכן את ארץ ישראל ותורת ישראל. זכרו כי הקמת ממשלת שמאל תהיה לדיראון עולם".

ח''כ כהנא על בנט: "מעוניין להפסיק את תפיסת העולם החרדית"
הליכוד על בנט: "משסה הורים אלו באלו"
בנט: "אני רוצה שההורים יריבו אחד עם השני"
לקראת חקירת פרשת הצוללות? בנט נפגש עם יו״ר התנועה לאיכות השלטון
בן גביר: "ההר הוליד עכבר, בנט צריך להתנצל"
חה"כ אבי מעוז הגיש בג"צ נגד ניר אורבך ומיקי לוי
בנט: "למדנו שהטלת הספק היא תנאי הכרחי לניהול חיינו"
סיכום חדשות השבת: הכותרות שלא כדאי שתפספסו
כאסח בין ימינה ולציונות הדתית
גרמניה תעביר 100 מיליון יורו לרשות הפלסטינית