שמחה בבטחה ובבריאות: שיא היערכות בבני ברק לשמירה על הסדר

מרתון ישיבות היערכות ופגישות עבודה מקצועיות בין עיריית בני ברק והמשטרה, התקיימו בשבועות האחרונים במטרה להיערך לשמירה על הסדר הציבורי בבני ברק בימי חג הפ...

שמחה בבטחה ובבריאות: שיא היערכות בבני ברק לשמירה על הסדר

מרתון ישיבות היערכות ופגישות עבודה מקצועיות בין עיריית בני ברק והמשטרה, התקיימו בשבועות האחרונים במטרה להיערך לשמירה על הסדר הציבורי בבני ברק בימי חג הפורים ולהבטיח את שלום התושבים.

בישיבות ההיערכות שהתקיימו בעיריית בני ברק בהשתתפות ראש העיר הרב אברהם רובינשטיין וצוות לשכתו. לפי הערכת המשטרה והעירייה, התזמון המיוחד של פורים ביום שישי עלול ליצור עומסים חריגים בכבישי העיר וכן קיים חשש מפעילות עבריינית הכוללת וונדליזם ומכירת נפצים בליל החג ובמהלך יום שישי.

בסיכום הדיונים הוחלט על חסימות צירי תנועה לפי הצורך בשעות העומס, הפיכת חלק מצירי התנועה לנתיבי תח"צ בלבד, הגברת אכיפה כנגד פעילות עבריינית, ומניעם ונדליזם ומכירת נפצים וחומרים אסורים.

לצד שיתוף הפעולה עם המשטרה, מקיימת העירייה גם היערכות פנימית. בלשכת ראש העיר התקיימה השבוע ישיבת היערכות עם מנהלי האגפים בעירייה, אגף התשתיות, נוער, שיטור ופיקוח. ראשי האגפים סיכמו עם הרב רובינשטיין על פעילות מוגברת בתקופת חג הפורים, כדי שהחג יעבור בצורה הטובה ביותר לטובת תושבי העיר.

בנוסף להיערכות מבצעית לקראת פורים, הציג ראש העיר בפני מפקד המרחב החדש נצ"מ יחיאל בוהדנה את פעילות העיריה לאכיפת תקנות הקורונה, ואת התכנית העירונית להרחבת מערך החיסונים, ראש העיר ציין לטובה את תשובי העיר אשר שומרים על קדושת החיים ונמנעים מהתקהלויות אסורות.

הכנות לפורים בבני ברק
לאחר כשבועיים: נמצאו שתי גופות ללא רוח חיים
ירושלים: ילד חרדי בן שמונה נפגע מרכב
בסיור בקריית קאליב: האדמו"ר הודה לראש העיר
הפרקליטות: האמירה להזרים גז ולהרוג חרדים - נכללת בחופש הביטוי
התפללו לרפואתו: איש מירון נפצע בתאונה בגליל
בפעם השלישית: צפירת יום הזיכרון
תאונה קשה בכביש 90: מסוק נחלץ לפינוי פצועים
רכבת ישראל מרחיבה את עבודות החישמול: שינויים בלו"ז
מנוף בטון פגע במתח גבוה - הנהג חושמל
כאוס בכותל: הח''כ הרפורמי הכניס ספר תורה לכותל