יו"ר ההסתדרות בלוד: "נחזיר את המצב לקדמותו"

"רובו המוחלט של הציבור רוצה תעסוקה ופרנסה, נסייע להחזיר את המצב לקדמותו" כך אמר יו"ר ההסתדרות כשסייר בלוד וברמלה: "דו-קיום ופרנסה חזקים יותר מהכל"

יו"ר ההסתדרות בלוד: "נחזיר את המצב לקדמותו"

יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד ערך היום (ב') ביקור מיוחד בלוד וברמלה במהלכו נפגש עם ראשי הערים, העובדים והוועדים במרחב.

את הסיור הוביל יו"ר מרחב ההסתדרות בשפלה משה ארבלי, ובמהלכו נפגש יו"ר ההסתדרות עם ראש עיריית לוד יאיר רביבו, יו"ר ועד עובדי העירייה דני כהן, בכירי העירייה ועובדים נוספים. בר-דוד קיבל מראש העיר סקירה מפורטת על הנעשה בעיר מאז החלו הפרעות. ראש העיר ציין בפניו כי "חובתנו לראות כיצד ניתן לשלב יותר ערבים ישראלים במעגל העבודה", לדבריו "לוד תחזור לימיה השקטים בקרוב". יו"ר ההסתדרות אמר כי הוא מודה לראש העיר על עמידתו האיתנה בשבועות האחרונים וביקש להדגיש כי "צריך להמשיך לשפר מבלי להתייאש, אנחנו נסייע ככל הניתן. יש לך תפקיד היסטורי והגל הזה סופו לעבור, הדו-קיום והפרנסה יותר חזקים מהכל".

בהמשך ביקר בעיר רמלה שם נפגש יו"ר ההסתדרות עם ראש עיריית רמלה מיכאל וידל, יו"ר ועד עובדי העירייה אליהו שלום ועובדים נוספים. ראש העיר ציין הרוח החדשה הנושבת מההסתדרות ודאג להדגיש את שיתוף הפעולה הפורה עם ועד העובדים והעובדים בעירייה. בר-דוד ביקש להודות לראש העיר על האירוח וציין כי "העיר רמלה צועדת קדימה בצעדי ענק, גם בשל הניהול ודרך ההסתכלות של ראש העיר על העובדים".

את הסיור חתם יו"ר ההסתדרות באסיפת פורום ועדים מהמרחב. בר-דוד הודה ליו"ר המרחב משה ארבלי ולחברי הוועד על העשייה והרוח הגבית במהלך תקופת הקורונה. יו"ר ההסתדרות הדגיש בדבריו כי תמו ימי ההסתדרות המפלגתית: "לא עוד הסתדרות שיש לה מפלגה ולא עוד מפלגה שיש לה הסתדרות. יש לנו היום קואליציה מקיר לקיר בכל המפלגות ואנו בשיח עם כולם".

לסיור התלוו מנכ"ל ההסתדרות ורמ"ט יו"ר ההסתדרות עו"ד אופיר אלקלעי; יו"ר נעמת במרחב יהודית מנדה; יו"ר אגף ארגון ומרחבים אבי יחזקאל; מנכ"ל האגף רפי סדן ובכירים נוספים.

ארנון בר-דוד בביקורו בלוד וברמלהארנון בר-דוד בביקורו בלוד וברמלהארנון בר-דוד בביקורו בלוד וברמלהארנון בר-דוד בביקורו בלוד וברמלה
הלילה: נעצרו 13 מבוקשים ברחבי יהודה ושומרון
ירושלים: מחבל ניסה לדקור שוטר ונמלט להר הבית
תחת מתקפת אש כבדה: נעצרו 17 מבוקשים
ביידן לא מחכה: לפיד רמז שיקשיח עמדות מול איראן
עצוב: פעוטה נחנקה ונפטרה בשכונה החרדית
סיכום חדשות השבת: איראן הודיעה על חידוש שיחות הגרעין
ריססה גרפיטי על בית כנסת ונעצרה
ניצול הלינץ' תחת חקירות קשות ומניעת שינה: "אודה בשב"כ ברצח היטלר"
עשרות ח''כים למפכ"ל וראש השב"כ: אפשרו לעצור הלינץ' לפגוש עו''ד
מורים בתיכון בעכו הסיתו ברשת נגד ישראל - וזומנו לשימוע