"החוסן של החברה נמדד בטיפול בילדים עם מוגבלויות"

מנכ"ל הביטוח הלאומי בביקור בקמפוס החדש של רשת 'עלה' בבני ברק • מנכ"ל רשת 'עלה': "נמשיך לשמור ולהשקיע בילדים הנפלאים שלנו"

"החוסן של החברה נמדד בטיפול בילדים עם מוגבלויות"

הבוקר (ד) התקיים סיור של המוסד לביטוח לאומי בבית הספר "בית חיל" של עמותת 'עלה' - הרשת הלאומית לטיפול וקידום ילדים ואנשים עם מוגבלויות.

מנכ"ל הביטוח הלאומי, מאיר שפיגלר, אנשי לשכתו וצוותים נוספים של הביטוח הלאומי סיירו במעון היום השיקומי החדש ובבריכה הטיפולית החדשה, שנחשבת לחדישה והמקצועית ביותר בישראל.

בסיור פגשו המנכ"ל ואנשיו את צוותי הטיפול והגננות של מעון היום השיקומי, ואת מטפלות ההידרותרפיה בבריכה החדשה.

מאיר שפיגלר, מנכ"ל הביטוח הלאומי, אמר במהלך הסיור, כי הוא מתרגש מאוד מהביקור במקום: "התרגשתי מאוד להיות פה היום, בזכות יהודה מרמורשטיין, מנכ"ל רשת 'עלה', שיודע לחלום טוב ולבצע טוב. ראינו את הבריכה המרהיבה ואת הקמפוס כולו, שללא דחיפתו לא היה נבנה. אני כאן כנציג של אזרחי ישראל כולם, כי הכסף שהביטוח הלאומי השקיע עבור הילדים עם המוגבלויות זה הכסף של כל אזרחי ישראל וחוסנה של החברה נמדד במקומות האלו - בטיפול בילדים עם מוגבלויות.

כשיש ילד עם מוגבלות במשפחה כולם נעים ומתנהלים סביבו וכאן ניתן לראות את התמיכה והעזרה לילדים ולמשפחות, והמקום הזה מרגש מאוד. אני מודה על הזכות להיות כאן".

ראובן שיף, נשיא 'עלה', הודה לנוכחים ולמנכ"ל הביטוח הלאומי, ואף סיפר להם על ההתמודדות היומיומית של 'עלה': "המקום הזה שאנו נמצאים בו מקבל בכל בוקר מאות ילדים מעשרות רשויות למגוון פעילויות וטיפולים מיוחדים שיש פה, כולל מרפאת שיניים ראשונה מסוגה שנבנית כאן בקומה החמישית של הקמפוס".

יהודה מרמורשטיין, מנכ"ל ומייסד רשת 'עלה', אמר, כי "כל העשייה שלנו היא למען הילדים, יש לנו עוד כ"כ הרבה מה לעשות, לשנות ולבנות, ויש עוד המון ילדים שצריכים את העזרה של 'עלה' ברשויות ובמשפחות נוספות. בכל בוקר מחדש אנו רואים לנגד עינינו את טובתם ובריאותם של ילדי 'עלה', ומחפשים כל דרך וטיפול אפשריים וחדשניים, כדי לשפר עוד יותר את איכות חייהם".

שמואל וינגלס, מנהל הקרן לפיתוח שירותים לנכים: "העקשנות של רשת 'עלה' בראשותו של יהודה היא לקדם את הילדים האלה, בכל המצבים שלהם, והם לא מוותרים. כל התקדמות הכי קטנה שנראית לנו, עבורם זה עולם ומלואו. ברשת 'עלה' חיים את המסר הזה ורואים בו שיטת עבודה עבור הילדים האלה, והם עושים ויעשו כל מה שאפשר וניתן בשבילם".

מנכ''ל הביטוח הלאומי יחד עם מנכ''ל על''ה
תיעוד: מסיבת חומש סעודה בת"ת כלל חסידי אשדוד
שבוע לאחר שנפטר: היום יובא השוחט ר׳ אברהם לפקוביץ ז״ל לקבורה בארץ
תיעוד: ב"באר חיים" אלעד חגגו את שמחת התנאים
"שגיאה קשה וחוטאת למטרה": ח"כ יעקב אשר במכתב נוקב לשר הביטחון
גלריה: שמחת החתונה בבית ווערדאן - מישקולץ - מאטערסדארף
הבוגר הגיע למדרשה החסידית בביתר כדי לערוך סיום הש"ס
"עושים עבודת קודש": ראש עיריית בני ברק נפגש עם ראשי זק"א בלשכתו
האלמנה הצעירה מאסון מירון חיזקה אלפי נשים חרדיות
בסאסוב חילקו תעודות לתלמידי הישיבה ומתנות לתומכים
ראש המכון למצוות התלויות בארץ השיא את בנו • גלריה‎