אדלשטיין: שוקלים עוצר לילי

‏שר הבריאות אדלשטיין התייחס הבוקר ברשת ב' למרד 15 ראשי הרשויות שפתחו את הלימודים ודיבר אליהם בצורה הכי עדינה: "משרד הבריאות לא עוסק באכיפה, אבל אני בצו...

אדלשטיין: שוקלים עוצר לילי שר הבריאות יולי אדלשטיין

‏שר הבריאות אדלשטיין התייחס הבוקר ברשת ב' למרד 15 ראשי הרשויות שפתחו את הלימודים ודיבר אליהם בצורה הכי עדינה: "משרד הבריאות לא עוסק באכיפה, אבל אני בצורה מאוד ברורה אומר לראשי הרשויות - לנהוג באחריות".

על ההגבלות בפורים אמר אדלשטיין: "היום הממשלה תחליט סופית. אנחנו מקבלים דיווחים על הזמנות למסיבות ועלייה במכירת משקאות חריפים. אני חושב שלצערי לא יהיה מנוס מהגבלות. יכול להיות שהכיוון הוא עוצר לילי".

הדברים נאמרו בהקשר לכך שפרופסור נחמן אש, הודיע אמש כי "אם יהיה גל תחלואה לאחר פורים – נצטרך לחזור לסגירה של המשק עד כדי סגר".

בנוסף, שר הבריאות התייחס לאיזוק אלקטרוני במקום בידוד במלוניות: "יכול להיות שזה נראה לי אבל יש קשיים משפטיים. אנחנו כרגע במצב בעייתי - מצד אחד הכנסת לא רוצה להאריך בידוד במלוניות מצד שני קשיים בשימוש בכל כלי למעקב דיגיטלי"

על החינוך אמר אדלשטיין: ‏"בעיניי החינוך הוא הדבר החשוב ביותר, אבל בסופו של דבר הוחלט לפתוח סוג של קצת מכל דבר מתוך הבנה של כלל הצרכים. מי שרוצה שהכול יהיה פתוח, אני יכול להבין לליבו אבל אנחנו לא שם".

על מלאי חיסוני פייזר אמר השר: "עדיין העניין הזה לא סופי. אנחנו במבצע חיסונים מדהים וכשנגיע לכ-5 מיליון מתחסנים המלאי של פייזר ייגמר ונעבור למודרנה - שזה אותו חיסון עם תוצאות לא פחות טובות. לא מבין את הפאניקה בעניין".

בשורה למחותנים: התו הירוק יכלול גם ילדים ומי שאינם יכולים להתחסן
לאחר שהותקפו באלימות: המנכ"ל ביקר את המתנדבים החרדים
נתפס: מפעל לייצור שמן זית בכשרות מזוייפת
תגובות חמות מפה לפה בעקבות הנגשת מערת המכפלה
מפחיד: טייסים ישראלים סונוורו בנחיתת מטוס
הלחץ מתהדק: הצעה לפתוח את מירון בל"ג בעומר רק למחוסנים
לאחר מאבק מתמשך: מערת המכפלה תונגש לאנשים עם מוגבלויות
נתפסה חוליית גנבי רכב במרכז הארץ
הנהג דרס: 12 חרדים נעצרו • צפו
סיפור מצמרר על גלגול נשמות בחצר הבית! • צפו